Kompletní specifikace Tak zvaný „zázračný“ ultra mikrovláknový hadřík na okna, zrcadla, skla, chrom a nábytek ve vysokém lesku. Je vhodný i na leštění sklokeramických a indukčních desek. Je schopen odstranit veškeré nečistoty a mastnoty jen pouhou vodou bez použití jakéhokoliv přípravku. Mikroskopické vlákna dokáží vstoupit do hloubky povrchů a odstranit veškeré nečistoty. Povrch zanechává lesklý bez jediné šmouhy. Údržba: Prát v pračce s bězným pracím práškem do 90°C bez bělících prostředků a... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kompletní specifikace

Tak zvaný „zázračný“ ultra mikrovláknový hadřík na okna, zrcadla, skla, chrom a nábytek ve vysokém lesku. Je vhodný i na leštění sklokeramických a indukčních desek. Je schopen odstranit veškeré nečistoty a mastnoty jen pouhou vodou bez použití jakéhokoliv přípravku. Mikroskopické vlákna dokáží vstoupit do hloubky povrchů a odstranit veškeré nečistoty. Povrch zanechává lesklý bez jediné šmouhy.
Údržba: Prát v pračce s bězným pracím práškem do 90°C bez bělících prostředků a aviváže.
Použiti: Namočit hadřík v teplé vodě, dobře vyždímat a použít. Chrání životní prostředí díky žádnému použití čistících prostředků.
Rozměr: 35×40 cm
Gramáž:130 gr/m2 
Složení: 70% polyester, 30% polyamid
Savost: 400%
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eudorex
Použití na okna
Druh utěrky