Fizan Compact

91 %
(87 hodnocení)

Jedny z nejlehčích trojdílných trekových holí na světě. Lehčí než většina karbonových modelů. Výhodná cena. Jedná se o jedny z nejlehčích teleskopických trekových holí na světě. Jsou lehčí, než většina karbonových modelů známých značek a přitom za výrazně nižší cenu a s vyšší odolností. Právem se jedná o součást výbavy mnoha nadšenců pro trekking nalehko po celém světě. Vyrobeny jsou z velmi pevné slitiny hliníku třídy 7001. - karbidové hroty - FLEXY locking systém - nastavitelné poutko - součástí... Celý popis

Koupit za 1 519 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jedny z nejlehčích trojdílných trekových holí na světě. Lehčí než většina karbonových modelů. Výhodná cena. Jedná se o jedny z nejlehčích teleskopických trekových holí na světě. Jsou lehčí, než většina karbonových modelů známých značek a přitom za výrazně nižší cenu a s vyšší odolností. Právem se jedná o součást výbavy mnoha nadšenců pro trekking nalehko po celém světě. Vyrobeny jsou z velmi pevné slitiny hliníku třídy 7001.
- karbidové hroty
- FLEXY locking systém
- nastavitelné poutko
- součástí balení jsou i 50 mm talířky a ochranné gumové kryty hrotů
Gumové kryty Fizan nemají vnitřní kovový kroužek a dochází tak k rychlému propíchnutí krytu hrotem. Jako alternativu doporučujeme nástavce Black Diamond.
Materiály: hrot - karbid, hole - eloxovaný hliník 7001
Délka: 59,5 (složené) - 132 cm
Průměr trubek: 17 / 16 / 14 mmHmotnost: 170 g (každá hůl zvlášť včetně poutek, zváženo v Pod 7 kilo)Pozn.: Hůlky jsou dodávány v páru. Hmotnost 1 ks udáváme pro snazší porovnání s konkurencí, která hmotnost tímto způsobem standardně uvádí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fizan
Antishock System ne
Karbonové ne
Počet dílů 3
Skialpové ne
Nordic Walking hůlky ne
Skládací ano
Trail run ne
Max. délka 132 cm
Délka ve složeném stavu 58 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty