Ultratrail FX.One Superlite Vám je oporou při zdolávání kilometrů a výškových metrů! Je vybavená novým systémem Trail Shark, který je prvním systémem poutek rukojetí, který byl na 100 procent vyvinut pro trailový běh. Hmotnost rukojetí bylo díky novým ventilačním kanálkům možné snížit o 30 procent ve srovnání se známým systémem Shark. Poutka Shark Frame Strap Mesh ze síťovaného materiálu padnou jako ulité a přenášejí sílu přímo do středu hole. Díky štíhlému tvaru trnu Shark pomocí smyčky zaklesnete... Celý popis

Koupit za 4 050 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ultratrail FX.One Superlite Vám je oporou při zdolávání kilometrů a výškových metrů! Je vybavená novým systémem Trail Shark, který je prvním systémem poutek rukojetí, který byl na 100 procent vyvinut pro trailový běh. Hmotnost rukojetí bylo díky novým ventilačním kanálkům možné snížit o 30 procent ve srovnání se známým systémem Shark. Poutka Shark Frame Strap Mesh ze síťovaného materiálu padnou jako ulité a přenášejí sílu přímo do středu hole. Díky štíhlému tvaru trnu Shark pomocí smyčky zaklesnete do rukojeti hole i se zavřenýma očima. Doplňkový výběžek na rukojeti nabízí druhou variantu úchopu a zajišťuje přesné vedení. Když hůl držíte ve složeném stavu v rukou, další výhodou je úzký průměr 14/12 milimetrů, který zde umožňuje bezpečné držení a přepravu v rovných pasážích. Při velikosti balení 35 cm a hmotnosti 137 g a délce 120 cm je Ultratrail FX.One Superlite nepostradatelným průvodcem při Vašem příštím běhu!
 

SHARK SYSTEM
Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark.
 

 

TRAIL SHARK
Rukojeť navržená speciálně na trailový běh nabízí díky konstrukci Air Channel minimální hmotnost při maximální stabilitě. Systém Shark kromě toho umožňuje snadné nacvaknutí a vycvaknutí jediným prstem.
 

 

SHARK FRAME STRAP MESH
Plynule nastavitelné a individuálně přizpůsobitelné poutko. Umožňuje rychlé a jednoduché připnutí a odepnutí hole a je kompatibilní se všemi holemi řady Shark.
 

 

PUSH BUTTON
Systém Push Button umožňuje rychlé rozložení a složení skládacích holí jediným stiskem tlačítka.
 

 

TRAIL RUNNING TIP
Lehoučké hroty s konkávním spodkem pro přesné použití hole na jakémkoli povrchu s nekompromisní oporou a optimálním švihem.
 

 

KARBON
Vyniká hlavně svojí vysokou tuhostí při nízké hmotnosti.
 

 

SKLÁDACÍ TAŠKA NA HOLE
Praktická, lehká taška k uložení skládacích holí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leki
Antishock System ne
Karbonové ano
Skialpové ne
Nordic Walking hůlky ano
Skládací ano
Trail run ano
Max. délka 130 cm
Délka ve složeném stavu 36 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty