Tampony Guifei Bao Fohow - Vaginální tampónové kapsle Guifei Bao Fohow jsou originální kapsle ve formě vaginálního hygienického tampónu (dále jen kapsle) s obsahem přírodních látek tradiční čínské medicíny (TČM) k očištění a ozdravení ženského genitálu. Používá se na očištění organismu a dělohy od znečištění a toxinů, při nepříjemném zápachu z pochvy, výtoku, poruše a bolestivé menstruaci, zánětech malé pánve, pochvy, vaječníků, výtoku, svědění, erozi vulvy a polypech, myome, ovariální cystě, s... Celý popis

Koupit za 1 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tampony Guifei Bao Fohow - Vaginální tampónové kapsle Guifei Bao Fohow jsou originální kapsle ve formě vaginálního hygienického tampónu (dále jen kapsle) s obsahem přírodních látek tradiční čínské medicíny (TČM) k očištění a ozdravení ženského genitálu.
Používá se na očištění organismu a dělohy od znečištění a toxinů, při nepříjemném zápachu z pochvy, výtoku, poruše a bolestivé menstruaci, zánětech malé pánve, pochvy, vaječníků, výtoku, svědění, erozi vulvy a polypech, myome, ovariální cystě, s věkem souvisejícími změnami, pro obnovení organismu a ozdravení. Pomáhá oddálit klimakterium, obnovuje libido, odstraňuje vaginální suchost, nervozitu a další negativní příznaky.
Složení: Dračinec obrovský (Dracaena draco), Pamodřín líbezný (Pseudolarix amabilis),  Světlice barvířské (Carthamus tinctorius), Jerlín žlutavý (Sophora Flavescens Aiton), Akát katechu  (Acacia  catechu), borneol, borax a další vzácné rostliny TČM.
Princip ozdravení:
Účinnost tampónových kapslí Guifei Bao Fohow je v základních mechanismech tradiční čínské medicíny. Prostřednictvím celostního působení v ohnisku vaginálního onemocnění jsou stimulovány přední střední a zadní střední meridiány, kvůli čemuž se normalizuje energetická rovnováha jin-jang, očišťuje a detoxikuje organismus, čistí krev, normalizuje funkce sleziny, obnovují a dávají organismu samotnému najít cestu k ozdravení a vnitřní rovnováze principem samoléčby.
Doporučení:
Tamponové kapsle mají protizánětlivý, baktericidní, antibakteriální a antipyretický účinek, očišťují od produktů metabolismu a odstraňují toxiny, normalizují stav a zmenšují velikosti pochvy a dělohy, vracejí "mládí". Doporučuje se používat zejména při výtoku, kde vám gynekolog sdělí, že vám v kultivaci nic nevyšlo, nebo si opakovaně léčíte výtok a máte úlevu pouze na přechodnou dobu, při nepříjemném zápachu z pochvy, zánětech malé pánve, plísňovém zánětu pochvy, zánětu vaječníků, svědění, děložním myomu, ovariální cystě, poruše a bolestivé menstruaci, s věkem souvisejícími změnami. Složení tamponových kapslí má také pozitivní vliv na pokožku s pigmentovými skvrnami a akné.
Účinnost a 7 funkcí tampónových kapslí Guifei Bao:
1. Samo očištění organismu
 Použití kapsle Guifei Bao FOHOW pomáhá očistit pochvu i dělohu od toxinů a nečistot, normalizují funkci vnitřního genitálu a tím pomáhají otěhotnění. Účinná prevence a rychlá pomoc při zánětech pochvy, orgánů v pánvi a vaječníků, ale také plísňových, kvasinkových a dalších infekcích, erozi děložního hrdla, děložním prolapsu, děložním myomu, specifickém pachu.
2. Samo ozdravení
 Kapsle pracují jako podpůrná léčba díky unikátní metodě absorpce i detoxikace, kapsle jako malý vysavač rychle odstraní odumřelou tkáň ženských pohlavních orgánů, zbytky krve při menstruaci a tvořící se toxiny a jiné zbytky v orgánech ženy. Také odstraňuje nepříjemný a zvláštní zápach, odstraní zdroj plísňové (kvasinkové) a virové infekce. Aktivuje produkci kmenových buněk, stimuluje metabolismus a sekreci ženských hormonů a vede k obnovení normálních fyziologických funkcí reprodukčních orgánů. Ženy, které se léčí pro sterilitu snadněji otěhotní.
3. Samo omlazení
 Kapsle obnovují organismus ve spojení s odstraněním eroze a putridních zánětlivých změn a obnovení tkání. Stimulováním sekrece žláz se vyrovnává na stejnou úroveň navlhčení tkáně děložního čípku a pochvy, obnoví se vaginální elasticita a citlivost. Tampónové kapsle pomáhají v poporodním období při rekonstrukci poškozených porodních cest a dělohy, udržují a plně obnovují zdravou mikroflóru vnitřního prostředí orgánů. Rychle se zlepšuje stav pokožky s odstraněním pigmentových skvrn, suché kůže, vrásek atd.
4. Prevence a zpomalení stárnutí organismu
 Používáním kapslí alespoň jednou za měsíc uděláte účinné preventivní opatření proti gynekologickým onemocněním. Produkt také přispívá k zúžení pochvy, obnovuje pružnost dělohy a pochvy, obnovuje buňky, stimuluje sekreční funkce, zvyšuje citlivost, zvyšuje sexuální touhu jako by návrat statutu "panenství", tím se zvyšuje kvalita sexuálního života. Pomáhá oddálit klimakterium, odstraňuje nervozitu a další příznaky, odstraňuje vaginální suchost, obnovuje libido.
5. Kosmetický efekt
 Používáním kapslí zlepšuje a obnovuje normální fyziologické funkce ženských pohlavních orgánů, podporuje krevní oběh a aktivuje imunitní buňky, reguluje funkci žláz s vnitřní sekrecí a tím zlepšuje stav kůže, která bude zářivá a růžová, odstraňuje skvrny, redukuje vrásky. Proto tyto tampóny dají ženě nevyčerpatelné kouzlo.
6. Ozdravení
 Tamponové kapsle Guifei Bao se používají jako doplňkový prostředek, stejně jako prevence chorob. Použijete-li po menstruaci jednu až dvě tampónové kapsle, pomůže to obnově látkové výměny, zbaví gynekologických onemocnění a zabezpečí organismu životní energii.
7. Při neplodnosti
 Kapsle Guifei Bao zlepšuje a obnovuje normální fyziologické funkce ženských pohlavních orgánů, reguluje funkci žláz s vnitřní sekrecí, mají regulační a očišťující vliv na neplodnost zp
Zobrazit více

Parametry

Počet kusů 6 ks