Ekologický prací prostředek na kojenecké prádlo patří k přípravkům s vysokou prací silou a maximální šetrností k dětské pokožce. Poradí si s mnoha druhy odolných skvrn, například od mléka, kaší, mrkve nebo dětských příkrmů na bílém i barevném prádle. Jeho složení s výtažky z heřmánku je šetrné k citlivé pokožce kojenců, malých dětí a alergiků. Prací prostředek je dermatologicky testovaný. Čím vyniká tento EKO prací prostředek na dětské prádlo:  - přináší účinné přírodní složení s výtažkem z heřmánku,... Celý popis

Koupit za 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ekologický prací prostředek na kojenecké prádlo patří k přípravkům s vysokou prací silou a maximální šetrností k dětské pokožce. Poradí si s mnoha druhy odolných skvrn, například od mléka, kaší, mrkve nebo dětských příkrmů na bílém i barevném prádle. Jeho složení s výtažky z heřmánku je šetrné k citlivé pokožce kojenců, malých dětí a alergiků. Prací prostředek je dermatologicky testovaný.

Čím vyniká tento EKO prací prostředek na dětské prádlo: 

- přináší účinné přírodní složení s výtažkem z heřmánku,

- odstraňuje skvrny z bílého i barevného prádla,

- je hypoalergenní a dermatologicky testovaný,

- je vhodný i pro citlivou dětskou pokožku a pokožku alergiků,

- neobsahuje barviva ani konzervanty.

Balení obsahuje 21 pracích dávek.

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.
Použití
Perte na co nejnižší možnou teplotu, mějte vždy zcela naplněný buben pračky. Prací gel dávkujte podle stupně zašpinění prádla a tvrdosti vody. Pro měkkou vodu dávkujte: 32 ml pro slabé, 50 ml pro střední a 69 ml pro silné znečištění, pro středně tvrdou vodu dávkujte: 50 ml pro slabé, 69 ml pro střední a 92 ml pro silné znečištění, pro tvrdou vodu dávkujte 69 ml pro slabé, 92 ml pro střední a 100 ml pro silné znečištění. Toto doporučené dávkování platí pro 4,5kg suchého prádla.

Trvanlivost: 24 měsíců od data výroby
Proč Frosch?

- Domov bez toxinů ocení vaše pokožka, plíce a celkové zdraví.

- Čistý domov nemusí být cítit chemií a dezinfekcí, ale může vonět po malinách nebo levanduli.

- Vaše pokožka si zaslouží jemnou hypoalergenní péči s přírodními pečujícími složkami.

- Frosch je přátelský k vám i přírodě a dokáže vám, že chovat se zodpovědně k naší planetě není vůbec těžké.

- Více než 30 let zkušeností a obliba produktů po celém světe je zárukou vaší spokojenosti.

Ekologicky už od kolébky
Přemýšleli jste o tom, jak se vaše oblíbené produkty vyrábí? Značka Frosch klade velký důraz na samotný výrobní proces. Ten podléhá nejvyšším ekologickým standardům, a i díky tomu se výrobce může pyšnit certifikací EMAS, kterou obhajuje už od roku 2003. Při výrobě produktů v ultra moderní továrně jsou využívány přírodní a obnovitelné zdroje energie (solární, geotermální, větrné). Voda je získávána z vlastní studny a zpracovávána ve specializovaném vodním centru, odkud je po přečištění vypouštěna zpět do přírody – do řeky Rýn. Energie a teplo vyprodukované během výrobního procesu je využíváno také pro zajištění provozu kancelářské budovy a sídla výrobce, které získalo v roce 2012 nejvyšší certifikát ekologického stavitelství LEED Platinum.

Myslíme i na co nejefektivnější využití přírodních surovin, které v našich produktech najdete, proto se snažíme neustále zvyšovat podíl surovin získávaných z obnovitelných, evropských zdrojů. Více se dozvíte ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Frosch
Objem 1.5 l
Hmotnost 1.5 kg
Druh gely
Značka Frosch
Na barevné prádlo ano
Na bílé prádlo ano