Nová vylepšená technologie DIY prodlužování řas se stává trendem, díky kterému si můžete kvalitní prodloužení řas udělat sami v pohodlí domova. Pomocí drobných segmentů, které umístíte pod vlastní řasy místo nad řasy, vytvoříte krásně přirozeně vypadající řasy. Tyto řasy vám na očích vydrží několik dní, nemusíte je tedy každý den odstraňovat. Tato DIY sada prodlužování řas pro domácí použití vám pomůže vykouzlit neodolatelný kukuč. BLESKOVÉ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS Ve srovnání s tradičními technikami je... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová vylepšená technologie DIY prodlužování řas se stává trendem, díky kterému si můžete kvalitní prodloužení řas udělat sami v pohodlí domova. Pomocí drobných segmentů, které umístíte pod vlastní řasy místo nad řasy, vytvoříte krásně přirozeně vypadající řasy. Tyto řasy vám na očích vydrží několik dní, nemusíte je tedy každý den odstraňovat.
Tato DIY sada prodlužování řas pro domácí použití vám pomůže vykouzlit neodolatelný kukuč.
BLESKOVÉ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
Ve srovnání s tradičními technikami je aplikace jednodušší a komfortnější. Rychlejší a jednodušší než prodlužování jednotlivých řas. Navíc řasy vydrží na oku 5-7 dní! Poté řasy odstraníte pomocí přiloženého odličovače, omyjete, odstraníte nečistoty (můžete použít náš šampon na řasy) a jsou připraveny k opětovnému použití.
PŘIROZENÝ VZHLED
Tyto řasy jsou ručně vyráběné z nejkvalitnějších vláken, veganské, měkké, není snadné je zlomit a lze je při správné péči několikrát opakovaně použít. Ve srovnání s páskovými řasami jsou segmentové řasy flexibilnější k použití, můžete volně vytvářet dráždivý i přirozený vzhled bez závislosti na tvaru řas.
DIY OČNÍ LÍČENÍ PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI
Různé kombinace stylů a velikostí vám umožní přizpůsobit si řasy od těch nejpřirozenějších až po svrchovaně dramatické a vytvořit tak nádherný oční make-up.
Vhodné pro každodenní líčení očí, cestování,  večírky, oslavy atd.
OBSAH BALENÍ
2 x 10 shluků 3D objemových řas v C natočení, délka 10mm
1 černá multifunkční pinzeta
1 černý bond pro aplikaci
1 odstraňovač
TIP! Na čištění jednotlivých segmentů použijte naše vlhčené desinfekční ubrousky. Obsahují alkohol, který rázem odstraní všechny nečistoty.
Zobrazit více

Parametry

Značka GloryStyles
Výrobce GloryStyles