Gorenje WNHEI74SAS

86 %
(23 hodnocení)

Předem plněná pračka Gorenje WNGEI74SAS s výkonným invertorovým motorem PowerDrive umožňuje dosahovat při odstřeďování až 1 400 otáček/min. a zaručuje dlouhou životnost. Celkem nabízí výběr z 15 programů. Při provozu určitě oceníte funkci AddClothes, která vám umožní přidávat prádlo dodatečně i v průběhu praní, technologii SteamTech, která usnadňuje žehlení nebo funkci odloženého startu. V pračce se otáčí buben SnowFlake o kapacitě 7 kg, který je navržen k maximální šetrnosti a efektivnosti praní.... Celý popis

Koupit za 7 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Předem plněná pračka Gorenje WNGEI74SAS s výkonným invertorovým motorem PowerDrive umožňuje dosahovat při odstřeďování až 1 400 otáček/min. a zaručuje dlouhou životnost. Celkem nabízí výběr z 15 programů. Při provozu určitě oceníte funkci AddClothes, která vám umožní přidávat prádlo dodatečně i v průběhu praní, technologii SteamTech, která usnadňuje žehlení nebo funkci odloženého startu. V pračce se otáčí buben SnowFlake o kapacitě 7 kg, který je navržen k maximální šetrnosti a efektivnosti praní.

Šetrná k prádlu i k energiím
Spojení invertorového motoru PowerDrive, optimalizovaných programů a chytrých řešení umožňuje dokonalé výsledky praní s velmi nízkou spotřebou energie. Na 100 pracích cyklů spotřebuje pouhých 45 kWh elektrické energie, což ji řadí do energetické třídy A. Jeden prací cyklus si pak vyžádá 42 l vody.

Klíčové vlastnosti:
15 programů včetně speciálního programu pro alergiky

Technologie SteamTech – Parní praní
Buben SnowFlake – pro efektivní a šetrné praní
Funkce AddClothes pro dodatečné přidání prádla

Spolehlivá, výkonná a úsporná pračka Gorenje.

15 let záruka na motor
Společnost Gorenje vám prodlouží záruku na invertorový motor pračky až na 15 let! Stačí, když po nákupu zaregistrujete svůj nový spotřebič přímo na stránkách výrobce.

Skvělé výsledky praní bez ohledu na množství prádla
Nezáleží na tom, z kolika procent sedmikilovou kapacitu bubnu využijete. Senzor TotalWeightControl uvnitř pračky vyhodnotí množství vloženého prádla a přizpůsobí tomu veškeré parametry praní. Tento proces vede k dokonalému výsledku praní za využití optimálního množství vody a energie. Rovněž přispívá k výrazně tiššímu provozu pračky.

Méně starostí se žehlením
Funkce SteamTech vpustí na konci zvoleného programu do bubnu pračky páru, která výrazně napomůže zjemnění vašeho oblečení. Pára pronikne do každého vlákna a zajistí změkčení prádla, které pak téměř není třeba žehlit.

Zapomeňte na starosti se zapomenutým prádlem
Zapnuli jste pračku a následně zjistili, že na dně koše s prádlem zůstala ponožka? Žádný problém. Funkce AddClothes vám umožní pozastavit prací cyklus v počáteční fázi a otevřít dvířka pračky. Vy tak budete moct přidat nebo odebrat prádlo, jak je libo.

Šetrná a efektivní péče o vaše prádlo
Výrobci při vývoji pračky nemysleli pouze na čistotu prádla, ale také na jeho životnost. Buben pračky SnowFlake, inspirovaný tvarem sněhových vloček, byl proto navržen tak, aby se o vaše oblečení postaral co nejefektivněji a zároveň co nejšetrněji.

Pračka tak čistá, že by se z ní dalo jíst
Občasné praní při nízkých teplotách může v pračce vytvořit ideální prostředí pro rozvoj bakterií. Zejména pak, pokud při praní používáme prací prášek. Z toho důvodu byly vyvinuty programy DrumClean a SterilTub, které dokáží odstranit veškeré bakterie uvnitř pračky a zajistit, aby vaše prádlo bylo vždy voňavé a svěží.

Prací programy:
Bavlna
Sport
Vlna
Mix
Rychlé praní
Dětské prádlo
Hedvábí/jemné
Eco 40–60 °C
PerfectBlack na černé prádlo
Eco 20 °C
Polštáře
AntiAllergy – program vhodný pro alergiky
Odstředění
Samočistící program bubnu pračky
Máchání/odstřeďování
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gorenje
Maximální náplň pračky 7 kg
Hlučnost při praní 76 dB
Hlučnost při odstřeďování 76 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 59 kg
Barva bílé
Počet otáček 1400 ot./min
Počet programů 15
Minipračky ne
Přidání prádla ano
Motor invertorový
Slim ano
Ikea Metod ne
Direct drive motor ne
Kapacita pro program Eco 7 kg
Doba trvání programu Eco 196 min
Otevírání dvířek levé
Český panel ne
Sušička ne
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ne
Parní praní ano
Energetická třída A
Příkon 1700 W
Spotřeba vody 42 l
Třída emise hluku B
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 45 kWh
Účinnost pracího výkonu A
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 47 cm
Šířka 59.5 cm
Objem bubnu 46 l
Výška 85 cm
Pet program ne
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro hedvábí ne
Program pro outdoor ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty