Grizly Kmín drcený 50 g

98 %
(13 hodnocení)

GRIZLY Kmín drcený 50 g Administrativní zařazení: Koření Složení: Kmín drcený 100 % Země původu: Česká republika Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Potravinové sáčky Vlastnosti a výhody: Jedná se o jedno z nejstarších koření na evropském kontinentu a vůbec nejstarší u nás. Nejen proto se stal nedílnou součástí mnoha tradičních pokrmů. Drcený je oproti mletému chuťově výraznější, zároveň se lépe konzumuje než kmín celý. Kmín má i významné léčivé účinky. Pomáhá... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GRIZLY Kmín drcený 50 g

Administrativní zařazení: Koření
Složení: Kmín drcený 100 %
Země původu: Česká republika
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Potravinové sáčky

Vlastnosti a výhody: Jedná se o jedno z nejstarších koření na evropském kontinentu a vůbec nejstarší u nás. Nejen proto se stal nedílnou součástí mnoha tradičních pokrmů. Drcený je oproti mletému chuťově výraznější, zároveň se lépe konzumuje než kmín celý. Kmín má i významné léčivé účinky. Pomáhá s trávením a pozitivně působí proti nadýmáním. Doporučuje se do prvních příkrmů malých dětí, ale i pro dospělé do hůře stravitelných pokrmů.

Použití: Bez kmínu by se neobešla žádná česká tradiční pochoutka, například taková bramborová polévka, zelí či sekaná. Hodí se k pečenému i mletému masu, k rybám, do houbovým i zeleninovým pokrmům. Přidává se do omáček, pomazánek i do vařených brambor. Je to nenahraditelné koření do pečiva.
Kmín drcený je ideálním kompromisem mezi kmínem celým a mletým. Má nejvýraznější vůni i chuť. Skvělě se hodí do mletých i pečených mas, ale také do polévek a omáček.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh koření kmín