Grizly Kurkuma mletá 50 g

93 %
(6 hodnocení)

GRIZLY Kurkuma mletá 50 g Administrativní zařazení: Koření Složení: Kurkuma mletá 100%  Země původu: Indie Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení: Potravinové sáčky Vlastnosti a výhody: Má výrazně žlutou barvu a jemnou kořenitou chuť. Kurkumin obsažený v kurkumě má pozitvní vliv na naše zdraví. Řadí se k přírodním antioxidantům. Působí protizánětlivě a příznivě ovlivňuje trávení, játra, kardiovaskulární a dýchací systém, klouby i kosti.  Více na: https://abecedazahrady.dama.cz/clanek/cesnek-lek-zivotabudic-i-afrodiziakumPoužití: Kurkumu... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GRIZLY Kurkuma mletá 50 g

Administrativní zařazení: Koření
Složení: Kurkuma mletá 100% 
Země původu: Indie
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Potravinové sáčky

Vlastnosti a výhody: Má výrazně žlutou barvu a jemnou kořenitou chuť. Kurkumin obsažený v kurkumě má pozitvní vliv na naše zdraví. Řadí se k přírodním antioxidantům. Působí protizánětlivě a příznivě ovlivňuje trávení, játra, kardiovaskulární a dýchací systém, klouby i kosti. 

Více na: https://abecedazahrady.dama.cz/clanek/cesnek-lek-zivotabudic-i-afrodiziakumPoužití: Kurkumu známe spíše z asijské kuchyně, i když v poslední době se stala oblíbená i u nás. Je součásti kari koření a dalších směsí, jimž propůjčuje nezaměnitelnou žlutou barvu a příjemné aroma. Hodí se do omáček, polévek, také do vařené rýže.
Kurkuma mletá má jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se hlavně v asijských kuchyních do omáček a rýže. Dokáže zbarvit pokrm krásně do žluta. Má navíc velmi pozitivní vliv na naše zdraví.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh koření kurkuma