Halmar Desmond

86 %
(107 hodnocení)

Křeslo Desmond hnědé Křeslo Desmond je stylové otočné křeslo, které disponuje houpací mechanikou s aretací ve více polohách. Hodí se do kanceláří i domácích pracoven. Klíčové vlastnosti křesla Desmond: - záruka 24 měsíců - výškové nastavení - elegantní design - kvalitní eko kůže - nosnost 130 kg - ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák - mechanismus Multiblock Křeslo Desmond je mimořádně pohodlné křeslo v elegantním provedení. Konstrukce křesla je položena na pětiramenném kříži z pevného... Celý popis

Koupit za 4 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Křeslo Desmond hnědé

Křeslo Desmond je stylové otočné křeslo, které disponuje houpací mechanikou s aretací ve více polohách. Hodí se do kanceláří i domácích pracoven.

Klíčové vlastnosti křesla Desmond:

- záruka 24 měsíců

- výškové nastavení

- elegantní design

- kvalitní eko kůže

- nosnost 130 kg

- ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák

- mechanismus Multiblock

Křeslo Desmond je mimořádně pohodlné křeslo v elegantním provedení. Konstrukce křesla je položena na pětiramenném kříži z pevného plastu, jeho součástí je pětice koleček, která zajišťují snadnou a plynulou mobilitu křesla. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo poskytují pohodlí a oporu i při dlouhodobém sezení. Samozřejmostí je funkce tolik žádaného houpání a pomocí regulačního šroubu lze nastavit sílu protitlaku opěradla. Mechanismus Multiblock umožňuje zablokovat křeslo ve více polohách. Výšku sezení plynule nastavíme pomocí plynového pístu.

Shrnutí:

Křeslo Desmond má elegantní, nadčasový design a bude se skvěle vyjímat v jakékoliv domácí pracovně nebo kanceláři.

Způsob balení:

Křeslo je dodáváno v krabici o hmotnosti 15 kg a po rozbalení ho snadno a rychle složíte do použitelného stavu. Složení křesla Vám potrvá jen 20 minut.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Halmar
Nosnost 136 kg
Výška sedáku 55 cm
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 52 cm
Šířka sedáku 67 cm

Podobné produkty