Harry Potter Boj o Bradavice

93 %
(44 hodnocení)

Ve hře Harry Potter: Boj o Bradavice budete začínat se svým osobním balíčkem karet a pomocí svého vlivu a schopností ho budete budovat stále silnějším přidáváním dalších ikonických postav, kouzel a předmětů z kouzelnického světa. V kooperativní deckbuildingové hře Harry Potter: Boj o Bradavice se budou snažit síly zla přemoci hrad Bradavice a v cestě jim bude stát akorát čtveřice studentů, kteří se budou snažit udržet školu v bezpečí tím, že zloduchy pokoří a patřičně zpevní obranu celé budovy.... Celý popis

Koupit za 1 409 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ve hře Harry Potter: Boj o Bradavice budete začínat se svým osobním balíčkem karet a pomocí svého vlivu a schopností ho budete budovat stále silnějším přidáváním dalších ikonických postav, kouzel a předmětů z kouzelnického světa.
V kooperativní deckbuildingové hře Harry Potter: Boj o Bradavice se budou snažit síly zla přemoci hrad Bradavice a v cestě jim bude stát akorát čtveřice studentů, kteří se budou snažit udržet školu v bezpečí tím, že zloduchy pokoří a patřičně zpevní obranu celé budovy. Ve hře se hráči vžijí do rolí bradavických studentů Harryho, Rona, Hermiony či Nevilla. Každý z nich přitom bude mít svůj vlastní balíček karet, skrze které se bdue dostávat ke zdrojům.
Skrze zvyšování svého vlivu budou hráči do svého balíčku přidávat nové karty, jež budou znázorňovat ikonické postavy, kouzla a kouzelné přeměty. Další karty jim zase mohou vracet ztracené životy nebo skrze ně budou moci bojovat se záporáky a bránit jim v tom, aby nabírali na síle. Ti se zase budou snažit držet hráče od těla skrze otevřené útoky a využívání černé magie. Pouze vzájemnou spoluprací budou hráči schopni porazit všechny zloduchy a ochránit hrad před silami zla.
Hra obsahuje:
herní desku
47 malých karet
142 karet standardní velikosti
63 velkých karet
4 kostky
7 herních krabiček
7 svazků pravidel hry
4 desky hráčů
8 žetonů ovládání záporáky
35 žetonů útoku
25 žetonů vlivu
4 žetony vlivu
2 žetony štítu
4 další žetony
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rexhry
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 11 let
Přibližná doba hraní 60 min
Série Harry Potter
Počet karet 252 ks
Rok vydání 2020