Hasbro Monopoly Fortnite EN

93 %
(9 hodnocení)

Desková hra, která je inspirovaná videohrou Fortnite sklízí u dětí velký úspěch. Ve hře jde především o přežití. Zahrajte si večer společně celá rodina a užijte si tak čas pohromadě.  Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou videohrou Fortnite. Ve hře tak nejde jen o vlastnictví či pronájmy půdy a nemovitostí, jde především o přežití! Společenská hra Monopoly Fortnite spočívá v průzkumu prostředí, bitvách s oponenty a unikání před bouřkou zmenšující... Celý popis

Koupit za 628 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Desková hra, která je inspirovaná videohrou Fortnite sklízí u dětí velký úspěch. Ve hře jde především o přežití. Zahrajte si večer společně celá rodina a užijte si tak čas pohromadě. 

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou videohrou Fortnite. Ve hře tak nejde jen o vlastnictví či pronájmy půdy a nemovitostí, jde především o přežití! Společenská hra Monopoly Fortnite spočívá v průzkumu prostředí, bitvách s oponenty a unikání před bouřkou zmenšující území.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hasbro
Věk od 13 let
Počet hráčů 2 - 7
Typ strategické
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Monopoly
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty