Monopoly Junior A6984 - SK, výrobce Hasbro. Monopoly junior je speciální verze společenské deskové hry na obchodování s nemovitostmi určená speciálně dětem. Děti v ní nejsou zatěžovány vysokými čísly a světem dospělých, ale zkoušejí, jaké je to vlastnit a pronajímat zábavné atrakce. - Být majitelem atrakce je, alespoň v monopolu velmi jednoduché. Stačí se postavit na políčko Start a vydat se na cestu po hracím plánu. Jakmile se zastavíte na volné atrakci, je vaše. - Nyní můžete začít vybírat... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Monopoly Junior A6984 - SK, výrobce Hasbro. Monopoly junior je speciální verze společenské deskové hry na obchodování s nemovitostmi určená speciálně dětem. Děti v ní nejsou zatěžovány vysokými čísly a světem dospělých, ale zkoušejí, jaké je to vlastnit a pronajímat zábavné atrakce.

- Být majitelem atrakce je, alespoň v monopolu velmi jednoduché. Stačí se postavit na políčko Start a vydat se na cestu po hracím plánu. Jakmile se zastavíte na volné atrakci, je vaše.
- Nyní můžete začít vybírat poplatky od hráčů, kteří na vaší atrakcí zůstanou stát. Pokud se vám podaří, že budete mít své žetonky na dvou atrakcích stejné barvy, budete moci vybírat dvojnásobnou částku.
- Ale pozor - když zastavíte na atrakci jiného hráče, budete muset zaplatit vy jemu!
- Hra je dětem přizpůsobena nejen tematickým zaměřením, ale především velikostí herního plánu, bankovkami o výhradní hodnotě jedna a plastickými figurkami v podobě pejska, Tučňák, kachničky a Dinosauřík
- Děti, nakupujte, obchodujte, sbírejte Monopoly peníze, berte karty Šance a staňte se vítězem Monopoly Junior!

Počet hráčů 2 - 4

Pro děti od 5 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hasbro
Věk od 5 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ strategické
Délka hry 20 min
Značka Monopoly
Rok vydání 1990
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty