HERBALGIN chronic 60 ks

0 %
(0 hodnocení)

pharco HERBALGIN chronic obsahuje originální bylinnou směs třapatky a akácie v tabletách s postupným uvolňováním. Je vhodný pro osoby s dlouhodobými záněty v těle, revmatismem, artritidou kloubů nebo karpálního tunelu, dlouhodobými bolestmi zad a kříže, dlouhodobými bolestmi nebo záněty nervů, dlouhodobými střevními záněty, dlouhodobými záněty průdušek (např. astma), hemoroidy, křečovými žilami nebo bolestivými křečovými žilami (varixy), migrénou. Bez laktózy. Bez lepku. Balení obsahuje 60 tablet.... Celý popis

Koupit za 604 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

pharco HERBALGIN chronic obsahuje originální bylinnou směs třapatky a akácie v tabletách s postupným uvolňováním. Je vhodný pro osoby s dlouhodobými záněty v těle, revmatismem, artritidou kloubů nebo karpálního tunelu, dlouhodobými bolestmi zad a kříže, dlouhodobými bolestmi nebo záněty nervů, dlouhodobými střevními záněty, dlouhodobými záněty průdušek (např. astma), hemoroidy, křečovými žilami nebo bolestivými křečovými žilami (varixy), migrénou. Bez laktózy. Bez lepku.

Balení obsahuje 60 tablet.

Dávkování a způsob užití
Nevhodné pro děti do 12 let.
Užívání u dětí, těhotných a kojících žen konzultujte s lékařem.
Dávkování:1 tableta ráno a 1 tableta večer.

Složení
Phytocoxin (Šišák bajkalský) kořenový extrakt 30% (500 mg / 41,7 g), z toho baikalin (150 mg / 12,5 g), Senegalia catechu (Acacia / Senegalia catechu L.f.Wild) kůrový extrakt 21% (119 mg / 9,9 g) z toho katechiny (25 mg / 2,1 g), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý, protispékavé činidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mono a diglyceridy mastných kyselin, polyvinylpyrolidon, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salix
Množství 60 tbl
Forma produktu tablety
Oblast užití klouby, kosti a svaly
Určení unisex
Značka Herbalgin
Věková skupina pro dospělé
Laktobacily ne
Minerály ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
Vhodné pro pro vegetariány
CBD ne
CBG ne
Zobrazit více parametrů