HMS LOOP12

0 %
(0 hodnocení)

Běžecký pás HMS LOOP12 spadá svým vzhledem a funkcemi mezi nejmodernější trenažéry určené pro 21. století. Moderní a elegantní design podrhne vzhled moderní domácnosti. Náš model LOOP12 se od konkurence odlišuje možností nasazení pracovního pultu, na který si můžete odložit například notebook, knížku, nebo oblíbenou kávu. Po nasazení stolu se rychlost běžecké plochy omezí na maximální rychlost 6 km/h a po propojení pultu s konzolí je možné upravovat rychlost přímo z ovládání na pravé straně stolu.... Celý popis

Koupit za 18 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Běžecký pás HMS LOOP12 spadá svým vzhledem a funkcemi mezi nejmodernější trenažéry určené pro 21. století. Moderní a elegantní design podrhne vzhled moderní domácnosti.

Náš model LOOP12 se od konkurence odlišuje možností nasazení pracovního pultu, na který si můžete odložit například notebook, knížku, nebo oblíbenou kávu. Po nasazení stolu se rychlost běžecké plochy omezí na maximální rychlost 6 km/h a po propojení pultu s konzolí je možné upravovat rychlost přímo z ovládání na pravé straně stolu.

Bez nasazeného pultu se z trenažéru LOOP12 stává plnohodnotný běžecký pás s maximální rychlostí 12 km/h a výkonem 2,5 HP. Běžecká plocha o rozměrech 125 x 45 cm je na 6 místech odpružena pomocí silikagelových silentbloků, které snižují zatěžování kloubů při běhu. Konzole jde snadno sklopit k zadní hraně trenažéru a po sklopení získáme rozměr 158 x 77 x 14 cm a trenažér se tak vejde za skříň, nebo pod postel. Přesouvání modelu LOOP12 navíc ulehčují 2 páry koleček. První pár se nachází na spodní hraně a po zvednutí zadní části pásu umožňují pohyb vpřed a vzad. Druhý pár koleček se nachází na čele trenažéru a po jeho zvednutí do kolmé pozice umožňují pohyb do stran.

Ovládací panel zobrazuje veškeré důležité údaje během tréninku (rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a počet kroků). Po stranách displeje najdeme tlačítka pro zastavení a spuštění pásu, regulaci rychlosti a 2 tlačítka pro skokovou změnu rychlosti na 3 a 5 km/h. Počítač také disponuje rozhraním bluetooth pro spojení s tréninkovou aplikací FitShow, pomocí které můžeme sledovat vývoj naší kondice a zároveň nám umožňuje nastavení tréninkového programu, podle kterého trenažér automaticky mění rychlost běžecké plochy.

Konzole je vybavena reproduktory pro poslech hudby, nebo sledování filmů na mobilním zařízení, které si můžete odložit do sklopného stojánku.

Parametry:

Výkon motoru: 1,25 HP (špičkový 2,5 HP)
Maximální rychlost: 12 km/h
Maximální rychlost při nasazeném pultu: 6 km/h
Rozměr běžecké plochy: 125 x 45 cm
Bluetooth pro spojení s mobilním zařízením a aplikací FitShow
Vestavěné reproduktory
Bezpečnostní klíč
Rozměr po složení:

délka: 152 cm
šířka: 77 cm
výška: 101 cm (14 cm při sklopeným madle)

Váha: 43 kg
Maximální zatížení: 120 kg

Funkce počítače:

Čas
Rychlost
Vzdálenost
Spálené kalorie
Počet kroků

Upozornění:

Není určeno ke komerčnímu užití
Záruka: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HMS
Běžecká plocha 125 x 45 cm
Bezpečnostní stop-pojistka ano
Nastavení stupně stoupání 0 %
Max. rychlost 12 km/h
Nosnost 120 kg
Měření uběhnuté vzdálenosti ano
Měření času běhu ano
Typ motorové
Měření kalorií ano
Odpružení běžecké plochy ano
Rozměry 152 x 77 x 101 cm
Hmotnost 43 kg
Max. výkon motoru 2,5 HP
Trvalý výkon motoru 1,25 HP
Skládací ano
Použití domácí
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty