Mobilní telefon s 6,55" AMOLED displejem (2 736 × 1 264 px, 120 Hz, až 5000 nitů) • Snapdragon 7 Gen 3 • 8GB RAM • 512GB úložiště • dvojice zadních fotoaparátů – 200MPx (f/1,9) + 12MPx (f/2,2) • přední 50MPx kamera (f/2,0) • optická čt. otisků • 5G • Wi-Fi 6 • Bluetooth 5.4 • NFC • GPS • USB-C • Dual SIM+eSIM • krytí IP65 • 5300mAh bat. se superrychlým 66W nabíjením a 5W reversním nab. • Android 15 (MagicOS 9) HONOR 400, 512 + 8 GB, černá Desert Gold 6,55″ AMOLED displej s velmi jemným rozlišením... Celý popis
Koupit za 7 448 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Honor 400 5G 8 GB / 512 GB zlatá
Doprava:
zdarma
Skladem
10 989 Kč
Koupit za 10 989 Kč
95 %
Honor 400 5G 8GB/512GB - GOLD DISTRIBUCE CZ
Doprava:
100 Kč
Skladem
8 999 Kč
Koupit za 8 999 Kč
95 %
Smartphone Honor 400 8 GB / 512 GB 5G zlatý HXD-88311WE
Doprava:
zdarma
8 050 Kč
Koupit za 8 050 Kč
Popis
Mobilní telefon s 6,55" AMOLED displejem (2 736 × 1 264 px, 120 Hz, až 5000 nitů) • Snapdragon 7 Gen 3 • 8GB RAM • 512GB úložiště • dvojice zadních fotoaparátů – 200MPx (f/1,9) + 12MPx (f/2,2) • přední 50MPx kamera (f/2,0) • optická čt. otisků • 5G • Wi-Fi 6 • Bluetooth 5.4 • NFC • GPS • USB-C • Dual SIM+eSIM • krytí IP65 • 5300mAh bat. se superrychlým 66W nabíjením a 5W reversním nab. • Android 15 (MagicOS 9) HONOR 400, 512 + 8 GB, černá Desert Gold
6,55″ AMOLED displej s velmi jemným rozlišením 2 736 × 1 264 px (jemnost 460 PPI)
Obnovovací frekvence až 120 Hz, ohromující krátkodobý maximální jas až 5 000 nitů
1,07 miliardy barev, gamut DCI-P3, certifikace Netflix HDR a Amazon HDR
Procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 + 8 GB RAM + 512GB úložiště
200Mpx hlavní AI fotoaparát (f/1.9) + 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát (f/2.2)
50Mpx přední fotoaparát (f/2.0) a podporou až 4K videa
5300mAh baterie, podpora až 66W rychlonabíjení
Elegantní design – tloušťka jen 7,3 mm, hmotnost jen 184 gramů
Podpora 5G, Dual SIM (2× Nano SIM), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, NFC, Infračervený ovladač
Čtečka otisků prstů
Praktické AI funkce (Gemini, Google Lens, Vyhledání zakroužkováním)
Operační systém MagicOS (v době uvedení MagicOS 9.0 založený na Androidu 15)
Ocenění EISA SMARTPHONE 2025-2026
Skvostný displej a elegantní design
Prakticky celou přední stranu Honoru 400 pokrývá přenádherný, 6,55″ AMOLED displej s velmi jemným rozlišením (jemnost 460 pixelů na čtvereční palec). Nadchne rovněž obnovovací frekvencí 120 Hz, díky které nabídne superplynulé vykreslení pohybu, a oslní maximálním jasem až 5 000 nitů. Smartphone dále potěší tloušťkou jen 7,3 mm, hmotností jen 184 gramů a velmi elegantními barevnými provedeními. Nejen hardwarové parametry, ale i design okamžitě napovídají, že jde o prémiový telefon střední třídy.
Fotoaparát posílený umělou inteligencí
Honor 400 nepotřebuje dvacet foťáků k tomu, aby vás ohromil – stačí tři kvalitní. Hlavní hvězdou je 200Mpx, ultraostrý fotoaparát s 1/1,4″ snímačem a dvojitou stabilizací (optickou OIS + elektronickou EIS). Nejenže nabízí pokročilý hardware, navíc je podpořený umělou inteligencí, jež mj. vylepšuje zoom, portréty či noční snímky a láká na kreativní efekty. K dispozici také máte 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát a přední, 50 Mpx fotoaparát, který natáčí video až ve 4K (stejně jako zadní).
Výkon, který nezklame
Telefon se má čím chlubit také ve zbytku hardwarové výbavy. Procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, zkombinovaný s 8 GB RAM, nabízí dost výkonu i na náročnější úkony. Půlterabajtové (512GB) úložiště je vysloveně nadstandardní. 5300mAh baterie potěší nejen samotnou výdrží, ale hlavně podporou až 66W, superrychlého dobíjení. Skvělá je také konektivita, od Wi-Fi 6 přes infračervený vysílač až po podporu NFC, jež vám mimo jiné umožňuje bezkontaktně platit přiložením mobilu místo karty.
Vyobrazení je pouze ilustrativní. Marketingová prezentace a popis jednotlivých funkcí, technologií a specifikací vychází z data představení nebo uvedení produktu na trh.
6,55″ AMOLED displej s velmi jemným rozlišením 2 736 × 1 264 px (jemnost 460 PPI)
Obnovovací frekvence až 120 Hz, ohromující krátkodobý maximální jas až 5 000 nitů
1,07 miliardy barev, gamut DCI-P3, certifikace Netflix HDR a Amazon HDR
Procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 + 8 GB RAM + 512GB úložiště
200Mpx hlavní AI fotoaparát (f/1.9) + 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát (f/2.2)
50Mpx přední fotoaparát (f/2.0) a podporou až 4K videa
5300mAh baterie, podpora až 66W rychlonabíjení
Elegantní design – tloušťka jen 7,3 mm, hmotnost jen 184 gramů
Podpora 5G, Dual SIM (2× Nano SIM), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, NFC, Infračervený ovladač
Čtečka otisků prstů
Praktické AI funkce (Gemini, Google Lens, Vyhledání zakroužkováním)
Operační systém MagicOS (v době uvedení MagicOS 9.0 založený na Androidu 15)
Ocenění EISA SMARTPHONE 2025-2026
Skvostný displej a elegantní design
Prakticky celou přední stranu Honoru 400 pokrývá přenádherný, 6,55″ AMOLED displej s velmi jemným rozlišením (jemnost 460 pixelů na čtvereční palec). Nadchne rovněž obnovovací frekvencí 120 Hz, díky které nabídne superplynulé vykreslení pohybu, a oslní maximálním jasem až 5 000 nitů. Smartphone dále potěší tloušťkou jen 7,3 mm, hmotností jen 184 gramů a velmi elegantními barevnými provedeními. Nejen hardwarové parametry, ale i design okamžitě napovídají, že jde o prémiový telefon střední třídy.
Fotoaparát posílený umělou inteligencí
Honor 400 nepotřebuje dvacet foťáků k tomu, aby vás ohromil – stačí tři kvalitní. Hlavní hvězdou je 200Mpx, ultraostrý fotoaparát s 1/1,4″ snímačem a dvojitou stabilizací (optickou OIS + elektronickou EIS). Nejenže nabízí pokročilý hardware, navíc je podpořený umělou inteligencí, jež mj. vylepšuje zoom, portréty či noční snímky a láká na kreativní efekty. K dispozici také máte 12Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát a přední, 50 Mpx fotoaparát, který natáčí video až ve 4K (stejně jako zadní).
Výkon, který nezklame
Telefon se má čím chlubit také ve zbytku hardwarové výbavy. Procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, zkombinovaný s 8 GB RAM, nabízí dost výkonu i na náročnější úkony. Půlterabajtové (512GB) úložiště je vysloveně nadstandardní. 5300mAh baterie potěší nejen samotnou výdrží, ale hlavně podporou až 66W, superrychlého dobíjení. Skvělá je také konektivita, od Wi-Fi 6 přes infračervený vysílač až po podporu NFC, jež vám mimo jiné umožňuje bezkontaktně platit přiložením mobilu místo karty.
Vyobrazení je pouze ilustrativní. Marketingová prezentace a popis jednotlivých funkcí, technologií a specifikací vychází z data představení nebo uvedení produktu na trh.
Parametry
| Výška telefonu | 156.5 mm |
| Šířka telefonu | 74.6 mm |
| Hloubka telefonu | 7.3 mm |
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Honor |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | s Androidem 15 |
| Modelový rok | 2025 |
| Produktová řada | Honor 400 |
| Nadstavba systému | s MagicOS |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | zlaté |
| Hmotnost | 184.0 g |
| Materiál těla | kovový rám se skleněnými zády |
| Kapacita baterie | 5300 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| S reverzním kabelovým nabíjením | ano |
| S Bluetooth | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.4 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM + eSIM |
| 5G | ano |
| Počet SIM | Dual SIM + eSIM |
| S Wi-Fi 6 nebo vyšším | ano |
| S Wi-Fi hotspotem | ano |
| S eSIM | ano |
| S infraportem | ano |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| S možností paměťové karty | ne |
| Frekvence procesoru | 2.63 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Model procesoru (SoC) | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Úroveň výkonu | střední třídy |
| Výrobce procesoru (CPU) | Qualcomm |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.55 " |
| Typ displeje | s AMOLED displejem |
| Poměr stran displeje | 21:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 460 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ano |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou v průstřelu |
| Tvar výřezu displeje | kruhový průstřel |
| S GPS | ano |
| S podporou QZSS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S podporou A-GPS | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 200 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 2 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.9 |
| Maximální rozlišení videa | 4K Ultra HD (2160p) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S bokeh efektem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| S makro režimem | ano |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| S nočním režimem | ano |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| Se stereo reproduktory | ano |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | s IP65 |
| Odolné proti prachu | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| Čtečka otisků v displeji | s optickou čtečkou otisků |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s USB-C audio |
| Verze USB | s USB 2.0 |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Výdrž baterie na jeden cyklus | 33 h 0 min |
| S Google Gemini | ano |
| S vlastním AI systémem | ano |
| S AI vizuálním vyhledáváním | ano |
| S AI úpravou fotografií | ano |