Parametry HONOR Magic5 Lite 5G 8GB/256GB Výrobce Konstrukce dotykové Operační systém Android Verze operačního systému Android 12 Hmotnost 175 g Možnost paměťové karty ne Odolné ne Produktová řada Honor Magic5 Nadstavba systému Magic UI Modelový rok 2023 Velikost displeje 6.67 " Rozlišení displeje 2400 x 1080 Poměr stran displeje 20:9 Typ displeje AMOLED Jemnost displeje (PPI) 395 PPI Obnovovací frekvence displeje 120 Hz Výška 161.6 mm Šířka 73.9 mm Hloubka 7.9... Celý popis
Koupit za 6 891 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Honor Magic5 Lite 5G 8/256GB Černá
Doprava:
59 Kč
Skladem
6 891 Kč
Koupit za 6 891 Kč
Popis
Parametry
HONOR Magic5 Lite 5G 8GB/256GB
Výrobce
Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 12
Hmotnost
175 g
Možnost paměťové karty
ne
Odolné
ne
Produktová řada
Honor Magic5
Nadstavba systému
Magic UI
Modelový rok
2023
Velikost displeje
6.67 "
Rozlišení displeje
2400 x 1080
Poměr stran displeje
20:9
Typ displeje
AMOLED
Jemnost displeje (PPI)
395 PPI
Obnovovací frekvence displeje
120 Hz
Výška
161.6 mm
Šířka
73.9 mm
Hloubka
7.9 mm
Fotoaparát
ano
Rozlišení hlavního fotoaparátu
64 Mpx
Automatické ostření
ano
Blesk
ano
Přední kamera
ano
Optická stabilizace obrazu
ne
Počet objektivů zadního fotoaparátu
3 objektivy
Počet objektivů předního fotoaparátu
1 objektiv
Světelnost objektivu hlavního fotoaparátu
f/1.8
Maximální rozlišení videa
1080p (Full HD)
Max. snímková frekvence videa
30 sn./s
Jack 3,5
ne
Pro seniory
ne
Snímač otisků prstů
ano
Typ nabíječky (konektor)
USB-C
USB On-The-Go
ano
Rychlonabíjení
ano
Notifikační LED dioda
ne
Verze Bluetooth
5.1
SOS tlačítko
ne
Stupeň krytí
IPx2
Kapacita baterie
5100 mAh
Bezdrátové nabíjení Qi
ne
Frekvence procesoru
2.2 GHz
Počet jader procesoru
8
Uživatelská paměť
256 GB
Operační paměť RAM
8 GB
Akcelerometr (G-senzor)
ano
Konektor USB-C
ano
5G
ano
LTE
ano
NFC
ano
WiFi
ano
Bluetooth
ano
Dual SIM
ano
GPS modul
ano
Typ SIM karty
nanoSIM
FM rádio
ne
Popis produktu
smartphone • 6,67" úhlopříčka • AMOLED displej • 2400 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 695 (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 64 (f/1.8) + 5 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 16 Mpx (f/2.45) • dual SIM • Bluetooth • 5G • NFC • GPS • Wi-Fi • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 12 • kapacita baterie 5 000 mAh, rychlonabíjení 40 W
HONOR Magic5 Lite 5G 8/256 GB, zelená
Smartphone HONOR Magic5 Lite okouzlí nejen názvem, ale hlavně propracovanou výbavou, z níž vyčnívá například nádherný 6,67" AMOLED displej se 120 Hz a vysokým jasem až 800 nitů. Stejně tak ale budete nadšení z jeho designu, kdy je tenký 7,9 mm a jeho záda zdobí elegantní kruh, v němž jsou integrované fotoaparáty, kde musíme vyzdvihnout 64Mpx snímač podávající působivé výsledky.
Rychlé reakce zajistí procesor Snapdragon 695 s podporou 5G, zatímco o dlouhou výdrž, která činí až dva dny, pečuje 5 100mAh baterie. A když energie dochází, dočerpáte ji během pár desítek minut díky technologii HONOR SuperCharge s výkonem 40 W. Samozřejmostí je plnohodnotný systém Android ještě obohacený nadstavbou MagicUI 6.1 nebo praktické možnosti, jako je bezkontaktní placení s NFC, podpora Dual SIM či skvělá čtečka otisku prstů integrovaná do displeje!
Klíčové vlastnosti:
Nádherný 6,67" AMOLED displej se 120 Hz a vysokým jasem až 800 nitů
Dvoudenní výdrž s baterií o kapacitě 5 100 mAh
Rychlé nabíjení výkonem 40 W
64Mpx fotoaparát podávající skvělé výsledky
Rychlé reakce osmijádrového procesoru Snapdragon 695 s podporou 5G
NFC pro bezkontaktní placení
Operační systém Android 12 se všemi možnostmi a nadstavbou MagicUI 6.1
Krásně, vypadá, skvěle fotí i dlouho vydrží!
120Hz OLED displej se zakřivením
Chloubou tohoto smartphonu je 6,67" AMOLED displej se superrychlou obnovovací frekvencí 120 Hz. Kromě dokonale plynulého zobrazení navíc exceluje i v otázce čitelnosti díky jasu 800 nitů.
Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení
Baterie o kapacitě 5 100 mAh je v kombinaci s technologií úspory garancí až dvoudenní výdrže na nabití. Navíc je podporováno 40W rychlonabíjení HONOR SuperCharge, takže doplnění energie je otázkou pár desítek minut.
Elegantní design
7,9 mm tenký, 175 gramů lehký – díky tomu je HONOR Magic5 Lite mimořádně elegantní a také perfektně padne do ruky.
Čtečka otisku prstů v displeji
Pro biometrické zabezpečení dat integroval HONOR po vzoru nejdražších smartphonů čtečku otisku prstů přímo do displeje. Je přitom rychlá a spolehlivá.
64Mpx fotoaparát
Na zadní straně je trojitá kamera, se kterou pořídíte i nádherné ultraširokoúhlé (5 Mpx) a makro (2 Mpx) snímky. Hlavní slovo si ale bere 64Mpx hlavní kamera schopná přiblížení při udržení vysoké kvality obrazu a schopnostmi, které zajistí, že každý snímek bude dokonale ostrý.
HONOR Magic5 Lite 5G 8GB/256GB
Výrobce
Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 12
Hmotnost
175 g
Možnost paměťové karty
ne
Odolné
ne
Produktová řada
Honor Magic5
Nadstavba systému
Magic UI
Modelový rok
2023
Velikost displeje
6.67 "
Rozlišení displeje
2400 x 1080
Poměr stran displeje
20:9
Typ displeje
AMOLED
Jemnost displeje (PPI)
395 PPI
Obnovovací frekvence displeje
120 Hz
Výška
161.6 mm
Šířka
73.9 mm
Hloubka
7.9 mm
Fotoaparát
ano
Rozlišení hlavního fotoaparátu
64 Mpx
Automatické ostření
ano
Blesk
ano
Přední kamera
ano
Optická stabilizace obrazu
ne
Počet objektivů zadního fotoaparátu
3 objektivy
Počet objektivů předního fotoaparátu
1 objektiv
Světelnost objektivu hlavního fotoaparátu
f/1.8
Maximální rozlišení videa
1080p (Full HD)
Max. snímková frekvence videa
30 sn./s
Jack 3,5
ne
Pro seniory
ne
Snímač otisků prstů
ano
Typ nabíječky (konektor)
USB-C
USB On-The-Go
ano
Rychlonabíjení
ano
Notifikační LED dioda
ne
Verze Bluetooth
5.1
SOS tlačítko
ne
Stupeň krytí
IPx2
Kapacita baterie
5100 mAh
Bezdrátové nabíjení Qi
ne
Frekvence procesoru
2.2 GHz
Počet jader procesoru
8
Uživatelská paměť
256 GB
Operační paměť RAM
8 GB
Akcelerometr (G-senzor)
ano
Konektor USB-C
ano
5G
ano
LTE
ano
NFC
ano
WiFi
ano
Bluetooth
ano
Dual SIM
ano
GPS modul
ano
Typ SIM karty
nanoSIM
FM rádio
ne
Popis produktu
smartphone • 6,67" úhlopříčka • AMOLED displej • 2400 × 1080 px • obnovovací frekvence 120 Hz • procesor Qualcomm Snapdragon 695 (8jádrový – až 2,2 GHz) • paměť RAM 8 GB • interní paměť 256 GB • trojitý zadní fotoaparát 64 (f/1.8) + 5 (f/2.2) + 2 (f/2.4) Mpx • přední fotoaparát 16 Mpx (f/2.45) • dual SIM • Bluetooth • 5G • NFC • GPS • Wi-Fi • USB-C • odemykání pomocí otisku prstů • Android 12 • kapacita baterie 5 000 mAh, rychlonabíjení 40 W
HONOR Magic5 Lite 5G 8/256 GB, zelená
Smartphone HONOR Magic5 Lite okouzlí nejen názvem, ale hlavně propracovanou výbavou, z níž vyčnívá například nádherný 6,67" AMOLED displej se 120 Hz a vysokým jasem až 800 nitů. Stejně tak ale budete nadšení z jeho designu, kdy je tenký 7,9 mm a jeho záda zdobí elegantní kruh, v němž jsou integrované fotoaparáty, kde musíme vyzdvihnout 64Mpx snímač podávající působivé výsledky.
Rychlé reakce zajistí procesor Snapdragon 695 s podporou 5G, zatímco o dlouhou výdrž, která činí až dva dny, pečuje 5 100mAh baterie. A když energie dochází, dočerpáte ji během pár desítek minut díky technologii HONOR SuperCharge s výkonem 40 W. Samozřejmostí je plnohodnotný systém Android ještě obohacený nadstavbou MagicUI 6.1 nebo praktické možnosti, jako je bezkontaktní placení s NFC, podpora Dual SIM či skvělá čtečka otisku prstů integrovaná do displeje!
Klíčové vlastnosti:
Nádherný 6,67" AMOLED displej se 120 Hz a vysokým jasem až 800 nitů
Dvoudenní výdrž s baterií o kapacitě 5 100 mAh
Rychlé nabíjení výkonem 40 W
64Mpx fotoaparát podávající skvělé výsledky
Rychlé reakce osmijádrového procesoru Snapdragon 695 s podporou 5G
NFC pro bezkontaktní placení
Operační systém Android 12 se všemi možnostmi a nadstavbou MagicUI 6.1
Krásně, vypadá, skvěle fotí i dlouho vydrží!
120Hz OLED displej se zakřivením
Chloubou tohoto smartphonu je 6,67" AMOLED displej se superrychlou obnovovací frekvencí 120 Hz. Kromě dokonale plynulého zobrazení navíc exceluje i v otázce čitelnosti díky jasu 800 nitů.
Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení
Baterie o kapacitě 5 100 mAh je v kombinaci s technologií úspory garancí až dvoudenní výdrže na nabití. Navíc je podporováno 40W rychlonabíjení HONOR SuperCharge, takže doplnění energie je otázkou pár desítek minut.
Elegantní design
7,9 mm tenký, 175 gramů lehký – díky tomu je HONOR Magic5 Lite mimořádně elegantní a také perfektně padne do ruky.
Čtečka otisku prstů v displeji
Pro biometrické zabezpečení dat integroval HONOR po vzoru nejdražších smartphonů čtečku otisku prstů přímo do displeje. Je přitom rychlá a spolehlivá.
64Mpx fotoaparát
Na zadní straně je trojitá kamera, se kterou pořídíte i nádherné ultraširokoúhlé (5 Mpx) a makro (2 Mpx) snímky. Hlavní slovo si ale bere 64Mpx hlavní kamera schopná přiblížení při udržení vysoké kvality obrazu a schopnostmi, které zajistí, že každý snímek bude dokonale ostrý.
Parametry
| Hmotnost telefonu | 175 g |
| S možností paměťové karty | ne |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Honor |
| Operační systém | Android |
| Odolné proti nárazu | ne |
| Verze operačního systému | Android 12 |
| Modelový rok | 2023 |
| Produktová řada | Honor Magic5 |
| Nadstavba systému | Magic UI |
| Barva | černé |
| Výška telefonu | 161.6 mm |
| Šířka telefonu | 73.9 mm |
| Hloubka telefonu | 7.9 mm |
| Uživatelská paměť | 256 GB |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| S konektorem USB-C | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Kapacita baterie | 5100 mAh |
| Typ baterie | 5100 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Typ SIM karty | nanoSIM |
| 5G | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| Jack 3,5 | ne |
| Pro seniory | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Voděodolné | ne |
| S podporou OTG | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Nabíjecí konektor | USB-C |
| Sluchátkový konektor | USB-C |
| Skóre Antutu | 395000 |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ne |
| Outdoorové | ne |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| Počet displejů | 1 |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 |
| Velikost displeje | 6.67 " |
| Typ displeje | AMOLED |
| Poměr stran displeje | 20:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 395 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 64 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| HD video | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 30 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 objektiv |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f 2,45 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.8 |
| Maximální rozlišení videa | 1080p (Full HD) |
| S optickou stabilizací | ne |