Design skvěle padnoucí do ruky: Kovová estetika s moderním a sofistikovaným vzhledem. Lehká konstrukce: hmotnost pouze 189 g. Tenké provedení: tloušťka 7,98 mm. Pohodlné držení a perfektní ergonomie. 360° ochrana smartphonu: Třívrstvá struktura chránící zařízení proti vodě. Certifikace IP64 – ochrana proti prachu a stříkající vodě (není vodotěsné). Komplexní ochrana ze všech úhlů. Rychlé nabíjení HONOR SuperCharge: 66W nabíjení umožňuje extrémně rychlé doplnění energie. Dlouhá výdrž baterie i při... Celý popis
Koupit za 8 524 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Design skvěle padnoucí do ruky:
Kovová estetika s moderním a sofistikovaným vzhledem.
Lehká konstrukce: hmotnost pouze 189 g.
Tenké provedení: tloušťka 7,98 mm.
Pohodlné držení a perfektní ergonomie.
360° ochrana smartphonu:
Třívrstvá struktura chránící zařízení proti vodě.
Certifikace IP64 – ochrana proti prachu a stříkající vodě (není
vodotěsné).
Komplexní ochrana ze všech úhlů.
Rychlé nabíjení HONOR SuperCharge:
66W nabíjení umožňuje extrémně rychlé doplnění energie.
Dlouhá výdrž baterie i při intenzivním používání.
Ideální pro dlouhodobé používání, například sledování videí
nebo hraní her.
Sbohem, rozmazané fotky!:
Optická stabilizace obrazu (OIS) minimalizuje rozmazání.
Kvalitní snímky i při pohybu nebo slabém osvětlení.
Vylepšený vizuální zážitek díky ostrým a detailním
fotografiím.
Zvuk na jedničku se stereo reproduktory:
Duální stereo reproduktory pro pohlcující zvukový ...
Kovová estetika s moderním a sofistikovaným vzhledem.
Lehká konstrukce: hmotnost pouze 189 g.
Tenké provedení: tloušťka 7,98 mm.
Pohodlné držení a perfektní ergonomie.
360° ochrana smartphonu:
Třívrstvá struktura chránící zařízení proti vodě.
Certifikace IP64 – ochrana proti prachu a stříkající vodě (není
vodotěsné).
Komplexní ochrana ze všech úhlů.
Rychlé nabíjení HONOR SuperCharge:
66W nabíjení umožňuje extrémně rychlé doplnění energie.
Dlouhá výdrž baterie i při intenzivním používání.
Ideální pro dlouhodobé používání, například sledování videí
nebo hraní her.
Sbohem, rozmazané fotky!:
Optická stabilizace obrazu (OIS) minimalizuje rozmazání.
Kvalitní snímky i při pohybu nebo slabém osvětlení.
Vylepšený vizuální zážitek díky ostrým a detailním
fotografiím.
Zvuk na jedničku se stereo reproduktory:
Duální stereo reproduktory pro pohlcující zvukový ...
Parametry
| Hmotnost telefonu | 189 g |
| S možností paměťové karty | ne |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Honor |
| Operační systém | Android |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Verze operačního systému | MagicOS 8.0 |
| Modelový rok | 2023 |
| Produktová řada | Honor Magic7 Lite |
| Nadstavba systému | MagicOS |
| Barva | fialové |
| Výška telefonu | 162.8 mm |
| Šířka telefonu | 75.5 mm |
| Hloubka telefonu | 7.98 mm |
| Uživatelská paměť | 256 GB |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| S konektorem USB-C | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Kapacita baterie | 6600 mAh |
| Pohotovostní doba | 593 hodin |
| Doba hovoru | 1860 min |
| Typ baterie | 6600 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S vyměnitelnou baterií | ne |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Typ SIM karty | nanoSIM + eSIM |
| 5G | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| Jack 3,5 | ne |
| Pro seniory | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Voděodolné | ano |
| S podporou OTG | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Nabíjecí konektor | USB-C |
| Sluchátkový konektor | USB-C |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Outdoorové | ne |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| Počet displejů | 1 |
| Rozlišení displeje | 2700 x 1224 |
| Velikost displeje | 6.78 " |
| Typ displeje | AMOLED |
| Poměr stran displeje | 19,9:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 437 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ne |
| S HDR 10+ | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 108 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| HD video | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 30 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 objektiv |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.45 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.75 |
| Maximální rozlišení videa | 2160p (4K) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S optickým zoomem | 10x |
| Stupeň krytí | IP64 |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Třída odolnosti vůči pádům | A |