Mobilní telefon Honor x7d zvládá všechny klíčové telekomunikační funkce. Umožní vám využívat internet, pořizovat fotografie a videozáznamy duálním snímačem, ale také využívat příležitosti mnoha praktických aplikací nebo hrát hry. Mobil je opatřen 6,77" displejem, což potěší nadšence do velkých telefonů. Uvnitř je nachystán prostor, do kterého se vejde dual SIM. O hladký chod systému se stará 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 685. Operační paměť má velikost 6 GB. Pro soubory, fotky i videa je... Celý popis
Koupit za 3 690 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
HONOR X7d 6GB/128GB Velvet Black 5109BXPF
Doprava:
49 Kč
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
95 %
Smartphone Honor X7d 6 GB / 128 GB 4G (LTE) černý 5109BXPF
Doprava:
zdarma
Skladem
3 791 Kč
Koupit za 3 791 Kč
100 %
HONOR X7d 128/6GB Velvet Black - 6936520875467
Doprava:
89 Kč
Skladem
3 716 Kč
Koupit za 3 716 Kč
95 %
HONOR X7d 128+6GB Velvet Black 5109BXPF
Doprava:
69 Kč
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
93 %
Honor X7d 6GB/128GB Velvet Black (5109BXPF)
Doprava:
zdarma
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
Popis
Mobilní telefon Honor x7d zvládá všechny klíčové telekomunikační funkce. Umožní vám využívat internet, pořizovat fotografie a videozáznamy duálním snímačem, ale také využívat příležitosti mnoha praktických aplikací nebo hrát hry. Mobil je opatřen 6,77" displejem, což potěší nadšence do velkých telefonů. Uvnitř je nachystán prostor, do kterého se vejde dual SIM. O hladký chod systému se stará 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 685. Operační paměť má velikost 6 GB. Pro soubory, fotky i videa je přichystána 128GB interní paměť. S takouto pamětí můžete telefon používat bez většího omezování. Dostatečnou energii poskytuje baterie s kapacitou 6500 mAh. Určitě oceníte také jeho konektorovou výbavu USB-C. Jeho ochrana dosahuje stupně krytí IP54. Mobilní telefon Honor byl veřejnosti představen v roce 2025. Hlavní přednosti mobilního telefonu HONOR X7d 6GB/128GB Velvet Black Telefon Honor je vybaven 6,77" displejem O hladký chod systému se stará 8jádrový procesor Operační paměť nabízí kapacitu 6 GB Potřebné...
Parametry
| Hmotnost telefonu | 208 g |
| S možností paměťové karty | ne |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Honor |
| Operační systém | Android |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Modelový rok | 2025 |
| Nadstavba systému | Magic UI |
| Barva | černé |
| Hloubka telefonu | 8.24 mm |
| Uživatelská paměť | 128 GB |
| Frekvence procesoru | 2.8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| S konektorem USB-C | ano |
| S gyroskopem | ne |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Kapacita baterie | 6500 mAh |
| Typ baterie | Li-ion |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S vyměnitelnou baterií | ne |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Typ SIM karty | nanoSIM |
| 5G | ne |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| Jack 3,5 | ne |
| Pro seniory | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Voděodolné | ano |
| S podporou OTG | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Nabíjecí konektor | USB-C |
| Sluchátkový konektor | USB-C |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ne |
| Outdoorové | ne |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| Počet displejů | 1 |
| Rozlišení displeje | 720 x 1610 |
| Velikost displeje | 6.77 " |
| Typ displeje | TFT |
| Poměr stran displeje | 9:20 |
| Jemnost displeje (PPI) | 261 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ne |
| S HDR 10+ | ne |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 108 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| HD video | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 30 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 objektiv |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.8 |
| Maximální rozlišení videa | 1080p (Full HD) |
| S optickou stabilizací | ne |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Třída energetické účinnosti | A |