Vrchem plněná pračka z modelové řady Hoover H-WASH 500. Náplň na 7 Kg prádla, velmi úsporné provedení - Energetická třáda A. Odstřeďování 1400 ot/minutu. Rychlý program All in One - vypere jakýkoli typ prádla jakékoli barvy při plné náplni na pouhých 20 °C s účinností stejnou jako při 40 °C, maximální hlučnost 77 dB. Pogumovaná dvířka bubnu, funkce Smart Door Opening - snadné otvírání dvířek. Kompletní sada krátkých cyklů od 14-ti do 59 minut. WiFi- pračku lze také ovládat mobilním telefonem pomocí... Celý popis
Koupit za 9 390 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Pračka Hoover THOS476TM5-S
Doprava:
299 Kč
Skladem
9 390 Kč
Koupit za 9 390 Kč
96 %
Pračka s horním plněním Hoover THOS476TM5-S
Doprava:
zdarma
Skladem
12 098 Kč
Koupit za 12 098 Kč
97 %
Hoover THOS476TM5-S
Doprava:
zdarma
Skladem
10 790 Kč
Koupit za 10 790 Kč
95 %
Pračka Hoover THOS476TM5-S
Doprava:
zdarma
Skladem
10 500 Kč
Koupit za 10 500 Kč
92 %
Pračka Hoover THOS476TM5-S
Doprava:
399 Kč
Skladem
10 377 Kč
Koupit za 10 377 Kč
Popis
Vrchem plněná pračka z modelové řady Hoover H-WASH 500.Náplň na7 Kg prádla,velmi úsporné provedení -Energetická třáda A. Odstřeďování 1400 ot/minutu. Rychlý program All in One- vypere jakýkoli typ prádla jakékoli barvy při plné náplni na pouhých 20 °C s účinností stejnou jako při 40 °C,maximální hlučnost77 dB. Pogumovaná dvířka bubnu, funkce Smart Door Opening -snadné otvírání dvířek.Kompletní sada krátkých cyklů od 14-ti do 59 minut.WiFi- pračku lze také ovládat mobilním telefonem pomocí aplikace hOn.Program Noční praní - extrémně tichý program vhodný pro praní v noci. Funkce Čištění bubnu - účinně vyčistí buben a odstraní nečistoty, pachy a bakterie.6-ti písmennýdotykový displej.Invertorový motor s prodlouženou zárukou na20 letProgramy na praní v páře - velmi silná pára pro osvěžení a dezinfekci prádla.
Parametry
| Výrobce | Hoover |
| Energetická třída | A |
| Maximální náplň pračky | 7 kg |
| Způsob plnění | vrchní |
| Barva | bílé |
| Počet otáček | 1400 ot./min |
| Motor | invertorový |
| Velikost domácnosti | pro 2 osoby (5.1–7 kg) |
| Úspornost vody | velmi úsporné (≤ 43 l/cyklus) |
| Úspornost energie (100 cyklů) | velmi úsporné (≤ 45 kWh/100) |
| Účinnost pracího výkonu | B |
| Třída účinnosti odstřeďování | B |
| Hlučnost při odstřeďování | 79 dB |
| Regulace spotřeby vody | ano |
| Spotřeba vody | 42 l |
| Třída emise hluku | C |
| Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů | 45 kWh |
| Spotřeba vody na prací a sušící cyklus | 42 l |
| Doba trvání cyklu při jmenovité prací kapacitě | 208 min |
| Eprel | 2063592 |
| Materiál bubnu | nerezová ocel |
| Odložený start | ano |
| Aqua Stop | ne |
| Displej | ano |
| Dětská pojistka | ano |
| Hlasové ovládání | ano |
| Automatické čištění bubnu | ano |
| Smart diagnostika | ne |
| Připojení k Wi-Fi | ano |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Objem bubnu | 46 l |
| Výška | 86 cm |
| Hmotnost brutto | 59.5 kg |
| Hmotnost | 58 kg |
| Slim | ano |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Otevírání dvířek | výklopné |
| Časová předvolba max. | 24 h |
| Počet programů | 16 |
| Parní praní | ano |
| Program pro alergiky | ano |
| Program pro vlnu | ano |
| Doba trvání programu Eco | 208 min |
| Kapacita pracího cyklu | 7 kg |
| Ikea Metod | ne |
| Značka kvality | ne |
| Český panel | ano |