HTC U23 Pro 12GB/256GB
Na skok do metaverze s VIVE XR Elite Skočte do metaverze s VIVE XR Elite. Streamujte své oblíbené aplikace na obří virtuální obrazovku - pro osobní filmový zážitek. Viverse: Snadno si vytvořte vlastní digitální dvojče avatara. Prozkoumejte, socializujte se a sdílejte metaverze Hladký obraz s úsporou energie Variabilní obnovovací frekvence až 120 Hz pro hedvábně hladký obraz s úsporou energie. Rychlá akce nikdy nevypadala tak dobře. Kontrastně sytý displej s OLED technologií Barvy ožívají díky... Celý popis
Popis
Na skok do metaverze s VIVE XR Elite
Skočte do metaverze s VIVE XR Elite. Streamujte své oblíbené aplikace na obří virtuální obrazovku - pro osobní filmový zážitek.
Viverse: Snadno si vytvořte vlastní digitální dvojče avatara. Prozkoumejte, socializujte se a sdílejte metaverze
Hladký obraz s úsporou energie
Variabilní obnovovací frekvence až 120 Hz pro hedvábně hladký obraz s úsporou energie. Rychlá akce nikdy nevypadala tak dobře.
Kontrastně sytý displej s OLED technologií
Barvy ožívají díky 6,7" OLED displeji. Hlubší kontrast a sytější barvy pro potěšení ze sledování.
Efektivní procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1
Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 poskytuje energeticky účinný výkon s připojením 5G. Ať už se jedná o hraní her, zpracování videa nebo sociální média, U23 pro poskytuje špičkový výkon s 12 GB RAM.
Nabíjení, které dodá energii
Velká kapacita baterie 4 600 mAh, která vás udrží v chodu. 30W rychlé nabíjení s USB-C nebo 15W bezdrátové.
Odolný smartphone s certifikací IP67
Stupeň odolnosti vodě IP67 poskytuje bezstarostnou ochranu před počasím. Vysoká odolnost proti poškrábání a pádům díky Gorilla Glass Victus. S HTC budete v pohodě.
Perfektní rozlišení 4K
Nahrávejte v ostrém rozlišení 4K se stabilizací obrazu - pro ultra plynulý pohyb. Zachyťte každou příležitost pomocí režimu Super Night - pro čistší snímky při slabém osvětlení.
108Mpx fotoaparát s věrnými detaily
Zachycuje živé a věrné detaily s rozlišením 108 Mpx. Střílejte jako profesionál - pro věčné vzpomínky.
Distribuce:
EU (Global)
Skočte do metaverze s VIVE XR Elite. Streamujte své oblíbené aplikace na obří virtuální obrazovku - pro osobní filmový zážitek.
Viverse: Snadno si vytvořte vlastní digitální dvojče avatara. Prozkoumejte, socializujte se a sdílejte metaverze
Hladký obraz s úsporou energie
Variabilní obnovovací frekvence až 120 Hz pro hedvábně hladký obraz s úsporou energie. Rychlá akce nikdy nevypadala tak dobře.
Kontrastně sytý displej s OLED technologií
Barvy ožívají díky 6,7" OLED displeji. Hlubší kontrast a sytější barvy pro potěšení ze sledování.
Efektivní procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1
Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 poskytuje energeticky účinný výkon s připojením 5G. Ať už se jedná o hraní her, zpracování videa nebo sociální média, U23 pro poskytuje špičkový výkon s 12 GB RAM.
Nabíjení, které dodá energii
Velká kapacita baterie 4 600 mAh, která vás udrží v chodu. 30W rychlé nabíjení s USB-C nebo 15W bezdrátové.
Odolný smartphone s certifikací IP67
Stupeň odolnosti vodě IP67 poskytuje bezstarostnou ochranu před počasím. Vysoká odolnost proti poškrábání a pádům díky Gorilla Glass Victus. S HTC budete v pohodě.
Perfektní rozlišení 4K
Nahrávejte v ostrém rozlišení 4K se stabilizací obrazu - pro ultra plynulý pohyb. Zachyťte každou příležitost pomocí režimu Super Night - pro čistší snímky při slabém osvětlení.
108Mpx fotoaparát s věrnými detaily
Zachycuje živé a věrné detaily s rozlišením 108 Mpx. Střílejte jako profesionál - pro věčné vzpomínky.
Distribuce:
EU (Global)
Parametry
| Hmotnost telefonu | 205 g |
| S možností paměťové karty | ano |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | HTC |
| Operační systém | Android |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Verze operačního systému | Android 13 |
| Modelový rok | 2023 |
| Produktová řada | HTC U |
| Nadstavba systému | bez nadstavby |
| Barva | černé |
| Výška telefonu | 166.6 mm |
| Šířka telefonu | 77.1 mm |
| Hloubka telefonu | 8.9 mm |
| Uživatelská paměť | 256 GB |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| S konektorem USB-C | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Kapacita baterie | 4600 mAh |
| Typ baterie | lithium-iontové |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Typ SIM karty | nanoSIM |
| 5G | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| Jack 3,5 | ano |
| Pro seniory | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Voděodolné | ano |
| S podporou OTG | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Nabíjecí konektor | USB-C |
| Sluchátkový konektor | 3,5mm Jack |
| Skóre Antutu | 550000 |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Outdoorové | ne |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| Počet displejů | 1 |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 |
| Velikost displeje | 6.7 " |
| Typ displeje | OLED |
| Poměr stran displeje | 20:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 393 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ano |
| S HDR 10+ | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 108 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| HD video | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 30 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 objektiv |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.5 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.7 |
| Maximální rozlišení videa | 2160p (4K) |
| S optickou stabilizací | ano |
| Stupeň krytí | IP67 |