- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
{HuaweiMate50Pro}
Parametry
| Hmotnost telefonu | 205 g |
| Výrobce | Huawei |
| Operační systém | Android |
| Produktová řada | Huawei Mate 50 Pro |
| Barva | oranžové |
| Uživatelská paměť | 256 GB |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| EDGE | ano |
| S GPS | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| 5G | ne |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/2.4 |
| S optickou stabilizací | ano |
| Velikost displeje | 6.74 " |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S notifikační diodou | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| Stupeň krytí | IP68 |