Huawei nova 14 ProStylový portrétní telefon s prémiovým výkonem a extrémně rychlým nabíjenímHuawei nova 14 Pro míří na uživatele, kteří chtějí špičkové portrétní fotografie, elegantní design a plynulý každodenní výkon bez kompromisů. Čtyřstranně zakřivený OLED displej s adaptivní obnovovací frekvencí dodává telefonu luxusní vzhled i výbornou čitelnost, zatímco výkonný čip Kirin 8020 a velká baterie s 100W nabíjením zajišťují svižnou odezvu a minimální čekání. Silnou stránkou je také pokročilá fotografická... Celý popis
Koupit za 12 871 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Huawei nova 14 Pro černý, Dual SIM
Doprava:
zdarma
Skladem
12 871 Kč
Koupit za 12 871 Kč
Popis
Huawei nova 14 ProStylový portrétní telefon s prémiovým výkonem a extrémně rychlým nabíjenímHuawei nova 14 Pro míří na uživatele, kteří chtějí špičkové portrétní fotografie, elegantní design a plynulý každodenní výkon bez kompromisů. Čtyřstranně zakřivený OLED displej s adaptivní obnovovací frekvencí dodává telefonu luxusní vzhled i výbornou čitelnost, zatímco výkonný čip Kirin 8020 a velká baterie s 100W nabíjením zajišťují svižnou odezvu a minimální čekání. Silnou stránkou je také pokročilá fotografická výbava s technologií Ultra Chroma Camera a duální přední kamerou, která dává portrétům přirozené barvy a profesionální vzhled.6,78" OLEDÚhlopříčka a typ displeje2776 × 1224 px | 120 HzRozlišení a obnovovací frekvence512 GB | 12 GBÚložiště a operační paměť5 500 mAhKapacita baterieNanoSIM + eSIMKonfigurace SIM karet a mobilní sítěKlíčové vlastnosti mobilního telefonu Huawei nova 14 Pro, 12GB/512GB, BlackTrojitý zadní fotoaparát 50 Mpx RYYB s proměnlivou clonou, 12 Mpx teleobjektiv s 3× optickým zoomem...
Parametry
| Výška telefonu | 163.4 mm |
| Šířka telefonu | 75 mm |
| Hloubka telefonu | 7.78 mm |
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Huawei |
| Operační systém | s Androidem |
| Produktová řada | Huawei Nova 14 Pro |
| Nadstavba systému | s EMUI |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | černé |
| Hmotnost | 207 g |
| Kapacita baterie | 5500 mAh |
| S rychlonabíjením | ano |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 100 W nabíjením W |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| S Bluetooth | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.2 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM + eSIM |
| Počet SIM | Single SIM + eSIM |
| S eSIM | ano |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.78 " |
| Typ displeje | s OLED displejem |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S GPS | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S přední kamerou | ano |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | se 2 objektivy |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 3 objektivy |
| S teleobjektivem | ano |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| Frekvence procesoru | 1.3 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Model procesoru (SoC) | HiSilicon Kirin 8020 |
| Úroveň výkonu | s vysokým výkonem |
| S gyroskopem | ano |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Pro náročné uživatele | ano |