Chodítko, které vašemu děťátku pomůže udělat první krůčky. V pozdějším věku se bude hodit také jako vozík na oblíbené hračky a první počítadlo. Chůze s kočárkem pomáhá batoleti udržet rovnováhu při učení se chůzi. Pomáhá rozvíjet manuální dovednosti a rozvíjí motoriku celého těla. Chodítko podporuje fyzickou aktivitu vašeho dítěte. Naše chodítko je stabilní oporou pro batole, které se učí chodit. Dítěti se ji nepodaří převrhnout. Dřevěná kolečka jsou chráněna protiskluzovou gumovou vrstvou. Je... Celý popis

Koupit za 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chodítko, které vašemu děťátku pomůže udělat první krůčky. V pozdějším věku se bude hodit také jako vozík na oblíbené hračky a první počítadlo.
Chůze s kočárkem pomáhá batoleti udržet rovnováhu při učení se chůzi. Pomáhá rozvíjet manuální dovednosti a rozvíjí motoriku celého těla. Chodítko podporuje fyzickou aktivitu vašeho dítěte.
Naše chodítko je stabilní oporou pro batole, které se učí chodit. Dítěti se ji nepodaří převrhnout. Dřevěná kolečka jsou chráněna protiskluzovou gumovou vrstvou.
Je funkční a lahodí oku. Estetický design, výrazné barvy, důraz na detail - příjemný a bezpečný společník pro vaše dítě.
Toto odrážedlo se bude líbit rodičům, kteří hledají ekologické doplňky pro své dítě. Dřevěné hračky jsou skvělou volbou!

Není to jen chodítko! Tvůrci se postarali o to, aby se batolata bavila mnoha způsoby. Na přední straně kočárku je umístěna manipulační deska plná prvků, které potěší děti:

hodiny s pohyblivými ručičkami
větrníky
skládačka se 3 obrázky
"telefon" s tlačítky (lze vyjmout z desky)
činely s paličkou
3 barevné pohyblivé kostky - "abakus".

Všechny prvky kromě cimbálu jsou dřevěné.

Kromě toho jsou po stranách umístěny:

třídička se čtyřmi barevnými bloky
labyrint se třemi krásně zpracovanými přátelskými zvířaty.

Barevné prvky přitahují oko i malé ručičky svými barvami. Díky neutrální dřevěné základně zároveň hračka nepůsobí na dítě nadměrnými podněty.

Dobrá hra je bezpečná hra! Všechny dílky byly pečlivě obroušeny, aby byly malé ručičky chráněny před odštěpky. Poté byly natřeny ekologicky nezávadnými, netoxickými barvami.

Základna chodítka je zároveň krabicí, do které padají kostky z třídiče. Lze v něm uložit a přepravovat činelovou paličku a mnoho dalších hraček. Bedna je zajištěna sítí.

Rozměry ve smontovaném stavu: 51 cm x 32,5 cm x 31 cm

Rozměry balení: 54 cm x 10 cm x 33 cm

Hmotnost: 5,5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIK
Určení pro kluky a holky
Barva hnědá
Materiál dřevěná