Dřevěné multifunkční chodítko z kolekce Little Dutch Husa nabízí řadu zajímavých aktivit na podporu rozvoje motoriky vašeho dítěte. Pomozte s vaším dítětem huse a housenkám překonat rybník. Podívejte se, jak se světlo odráží, když otáčíte zrcátkem. Nebo zkuste otočit kolečkem, abyste viděli malé broučky, jak se točí kolem dokola. Interaktivní chodítko nabízí 8 různých aktivit, které může vaše dítě zkoumat. Chodítko se stabilní konstrukcí je ideální pro trénování chůze dětí od 12 měsíců, které... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dřevěné multifunkční chodítko z kolekce Little Dutch Husa nabízí řadu zajímavých aktivit na podporu rozvoje motoriky vašeho dítěte.

Pomozte s vaším dítětem huse a housenkám překonat rybník. Podívejte se, jak se světlo odráží, když otáčíte zrcátkem. Nebo zkuste otočit kolečkem, abyste viděli malé broučky, jak se točí kolem dokola.

Interaktivní chodítko nabízí 8 různých aktivit, které může vaše dítě zkoumat.

Chodítko se stabilní konstrukcí je ideální pro trénování chůze dětí od 12 měsíců, které jsou téměř připraveny učinit první kroky.

Gumová kolečka nebudou dělat žádné stopy na podlaze a jsou bezpečná pro použití v interiéru.

Little Dutch nabízí moderní dřevěné hračky pro děti, doplňky a hračky pro kojence. Jejich výrobky jsou nejen funkční, ale také bezpečné a ve velmi vysoké kvalitě.

V jejich nabídce najdete krásné látkové panenky, dřevěné kostky, dětské hudební nástroje, motorické hračky pro nejmenší děti.

Věk: 1+

Materiál: dřevo

Rozměry: 32,5 x 35,5 x 49 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Little Dutch
Hmotnost 3 kg
Určení pro kluky a holky
Věk od 12 měsíců
Značka Little Dutch
Barva zelená
Interaktivní ano
Materiál dřevěná
Zobrazit více parametrů