Intezze ZEUS BASS

100 %
(5 hodnocení)

Popis produktu Velký měnič s porcí basů navíc Sluchátka s poctivým basovým základem a nebývale komfortními náušníky, to jsou Intezze ZEUS BASS, naše sluchátka pro milovníky hutného zvuku s pořádnou silou od nejnižších frekvencí. Ať už máte náladu na hip-hop, nové díly oblíbeného seriálu nebo jen další herní misi s Xboxem, na velký zvuk a nadýchané náušníky ZEUS BASS se můžete ve všech případech spolehnout. Zvuk Intezze ZEUS BASS je laděný více basově a hutně, přitom ale nepostrádá ani jiskru a... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis produktu

Velký měnič s porcí basů navíc
Sluchátka s poctivým basovým základem a nebývale komfortními náušníky, to jsou Intezze ZEUS BASS, naše sluchátka pro milovníky hutného zvuku s pořádnou silou od nejnižších frekvencí. Ať už máte náladu na hip-hop, nové díly oblíbeného seriálu nebo jen další herní misi s Xboxem, na velký zvuk a nadýchané náušníky ZEUS BASS se můžete ve všech případech spolehnout.

Zvuk Intezze ZEUS BASS je laděný více basově a hutně, přitom ale nepostrádá ani jiskru a lehkost v pásmu výšek. Charakterem se nejvíce hodí pro basově laděné žánry, sledování filmů či hraní her na počítači nebo telefonu.

- výkonné dynamické měniče o průměru 50 mm

- basově orientovaný zvuk s velkou hloubkou, silou, ale i kontrolou

- kabel umožňující připojení ke různým zdrojům bez redukcí

- 2 kabely v balení (částečně spirálový + krátký s mikrofonem)

- 2 páry náušníků v balení (basové + neutrální)

- robustní skládací konstrukce a možnost monitoringu jedním uchem

Druhá tvář modelu ZEUS Bass
Součástí balení sluchátek Intezze ZEUS BASS je také druhý pár náušníků, posouvající charakter jejich zvuku výrazně směrem k neutrálnímu ladění. Jediná sluchátka tak mohou plnit hned několik úkolů. V základním provedení ohromují parádním basovým základem, ale stejně tak se mohou proměnit ve vyvážený a velmi univerzální pracovní nástroj.

Chytrý kabel bez potřeby redukcí
Inovativní kabel sluchátek Intezze ZEUS je osazen konektorem Jack 3.5 na jedné straně a větší variantou Jack 6.3 mm na straně opačné. Stačí kabel otočit, zvolit správnou zdířku na sluchátkách a můžete bez jakékoli redukce poslouchat na telefonu i stolním zesilovači.

Koncept oboustranného kabelu s možností připojení do obou mušlí umožňuje také snadné sdílení hudby na další sluchátka nebo třeba rychlé porovnání zvuku dvou typů sluchátek.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu kabelová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ne
Sluchátka pro iPhone ano
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ne
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Intezze
Citlivost 110 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ sluchátek uzavřená
Délka přívodního kabelu 120 cm
Hmotnost 600 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 50 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ano
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty