Základní popis produktu Víme, že ženy při svých dnech jsou občas nevrlé a protivné, a taky víme, že vám náladu určitě zvedne, když partner přijde a oznámí vám, že jedete na celý víkend na wellness. Nemusíte vyšilovat a být smutná, že si nebudete moct zajít do vířivky, kde si dáte šampáňo a parádní sex. Tampony soft jsou právě na tyhle příležitosti. Jsou pohodlné, takže můžete v pohodě jezdit na kole, plavat nebo si jen dát jógu a představte si, že po celodenní fyzické námaze na vás bude v pokoji... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Základní popis produktu

Víme, že ženy při svých dnech jsou občas nevrlé a protivné, a taky víme, že vám náladu určitě zvedne, když partner přijde a oznámí vám, že jedete na celý víkend na wellness. Nemusíte vyšilovat a být smutná, že si nebudete moct zajít do vířivky, kde si dáte šampáňo a parádní sex. Tampony soft jsou právě na tyhle příležitosti. Jsou pohodlné, takže můžete v pohodě jezdit na kole, plavat nebo si jen dát jógu a představte si, že po celodenní fyzické námaze na vás bude v pokoji čekat váš partner a vy se nebudete muset stresovat, že budete špinit a že je to nehygienické. Prostě sáhněte po soft tamponu a vypusťte všechny myšlenky a jen si užijte.

Tampon ale neslouží jako ochrana před otěhotněním, to si u nás radši pořiďte nějaké parádní kondomy. Tampon je v růžově barvě ve tvaru srdíčka. Je měkký a nevysuší vás tak jako obyčejný tampon. Musí se pravidelně měnit. Neměli byste přesáhnout 8 hodin, nejlépe vyměnit po 4–6 hodinách. U silnější menstruace po 3–5 hodinách. Výměna vyžaduje trochu cviku. Jelikož nemá šňůrku, je složitější tampon vyndat. Buď to zvládnete rukou nebo můžete zkusit tampon vytlačit.

Při sexuálních hrátkách váš partner ani nepozná, že máte své dny. Tampon je z měkkého a pružného materiálu a má tělesnou teplotu podobnou jako poševní stěny, takže když partner bude uvnitř vás něco pociťovat, bude to vnímat, jako by to byl děložní čípek. Tak zahoďte všechny starosti za hlavu a dopřejte si pohodlí při svých dnech.
Zobrazit více

Parametry

Značka Joydivision
Počet kusů 10 ks
Typ mini
Výrobce Joydivision