Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat... Celý popis

Koupit za 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.”

Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den.

Konec prokrastinace patří s 80 tisíci prodanými výtisky mezi nejoblíbenější současné české knihy. Přeložena byla do angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a dalších jazyků.

Co se dozvíte
- Co dnes věda ví o tom, proč věci odkládáme, jsme nerozhodní a neefektivní.
- Jak sebe motivovat tak, aby nás práce bavila, naplňovala, a přesto nás méně unavovala.
- Jak se zbavit závislosti na nebezpečné vnější motivaci.
- Jak se nestát cílovými feťáky, lidmi, kteří jsou závislí na dosahování stále větších cílů.
- Jak lépe motivovat a inspirovat blízké, klienty nebo kolegy. ---- Jak se zbavit špatných návyků s minimálním rizikem jejich návratu.
- Jak si na libovolně dlouhou dobu osvojit nové návyky a co dělat, když návyk přerušíme.
- Jak pracovat s všudypřítomnou rozhodovací paralýzou a vlastní neobjektivitou.
- Jak si zorganizovat každý den a celý život tak, abychom dělali na prvním místě to, co má pro nás opravdový smysl.
Zobrazit více

Parametry

Žánr naučné
Jazyk český
Autor Petr Ludwig
Čte Hejdánek Jakub