Krajča zahradní dřevěný stůl BEATA, Kaštan tmavý

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní stůl Beata Moderní dřevěný stůl Beata dodá Vaší zahradě, či terase ten správný vzhled. Hodí se také do komerčních prostor, restaurací apod. Kvalitní zpracování z naší dílny zaručuje vysokou pevnost a dlouhou životnost výrobku. Velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit. Navýšená síla materiálu 42 a 26 mm ! Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní stůl Beata

Moderní dřevěný stůl Beata dodá Vaší zahradě, či terase ten správný vzhled. Hodí se také do komerčních prostor, restaurací apod. Kvalitní zpracování z naší dílny zaručuje vysokou pevnost a dlouhou životnost výrobku. Velkou výhodou je velmi snadná montáž, která zabere pouhých 10 minut a kdykoliv můžeme nábytek rychle rozložit a uskladnit.

Navýšená síla materiálu 42 a 26 mm !

Síla materiálu má velký význam na životnost výrobku. Pro výrobu zahradního nábytku používáme borovicové nebo dubové řezivo v síle 45 mma 32 mm, které velmi dobře odolává povětrnostním podmínkám.

Povrchová úprava

Veškeré díly zahradního nábytku jsou broušené, díky tomu nátěrová hmota lépe vsákne do dřeva a tím prodlouží životnost výrobku. Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, nebo natíráním. Používáme vysoce kvalitní něměcké lazury od firmy Painttex® , se kterýmy máme dobré zkušenosti více než 10 let. Velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a UV záření. Proto nábytek můžete mít dokonce i celoročně venku. Vzhledem k tomu, že tyto kvalitní barvy jsou poměrně drahé, se odvíjí také cena provedení povrchové úpravy. Pokud si nábytek chcete ošetřit sami, rádi Vám poradíme.

Základní sestava obsahuje:

- stůl

- montážní návod

- spojovací materiál (šrouby, podložky, matice).

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Materiálem je borovice v síle 42 mm a 26 mm.
stůl:
120x70x73 (Š x H x V)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Krajča
Druh materiálu dřevo
Rozkládácí ano