L'Oréal Paris Age Perfect Serum Foundation omlazující a rozjasňující make-up 230 Golden Vanilla 30 ml

100 %
(2 hodnocení)

L´Oréal Paris Age Perfect Serum Foundation make-up pro zralou pleť 30 ml Make-up je vhodný pro zralejší. Neusazuje se v záhybech a proto je vhodná pro vrásčitou pleť. Pleť je vyhlazená a rozzářená. → omlazuje → kryje nedokonalosti a VRÁSKY → zpevňuje pleť → nehromadí se v záhybech → střední krytí O značce L’Oréal Paris Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala... Celý popis

Popis

L´Oréal Paris Age Perfect Serum Foundation
make-up pro zralou pleť 30 ml

Make-up je vhodný pro zralejší. Neusazuje se v záhybech a proto je vhodná pro vrásčitou pleť.
Pleť je vyhlazená a rozzářená.

→ omlazuje
→ kryje nedokonalosti a VRÁSKY
→ zpevňuje pleť
→ nehromadí se v záhybech
→ střední krytí

O značce L’Oréal Paris
Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.
Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.
Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L’Oréal
Odstín 230 Golden Vanilla
Konzistence tekuté
Objem 30 ml
Typ pleti pro všechny typy pleti
Značka L'Oréal Paris
Náplň ne
Dlouhotrvající ano
Hydratační ne
Voděodolné ne
Matující ne
Rozjasňující ano
Vyživující ne
Krycí ano
Fluidní ano
Minerální ne
Proti vráskám a stárnutí ano
Tónovací ne
Zpevňující ano
Zklidňující ne
Přírodní ne
Bez SPF ano
S SPF ne
Zobrazit více parametrů