Spokojte se jen s tím nejlepším. Zajistěte svým řasám optimální posílení, objem a růst. To vše díky profesionálnímu séru na řasy Lashcode! Sérum Lashcode zajišťuje intenzivní hydrataci, hloubkovou výživu a obnovu. Folikuly budou silnější a řasy pevnější, což zabrání řídnutí a ztrátám objemu. Sérum každé tvoří okolo každé jednotlivé řasy ochranný film. Řasy budou viditelně silnější, hustší a delší - prvních účinků si budete moci všimnout již za 2 týdny. Dopřejte svým řasám to nejlepší a užijte si... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Spokojte se jen s tím nejlepším. Zajistěte svým řasám optimální posílení, objem a růst. To vše díky profesionálnímu séru na řasy Lashcode!

Sérum Lashcode zajišťuje intenzivní hydrataci, hloubkovou výživu a obnovu. Folikuly budou silnější a řasy pevnější, což zabrání řídnutí a ztrátám objemu. Sérum každé tvoří okolo každé jednotlivé řasy ochranný film. Řasy budou viditelně silnější, hustší a delší - prvních účinků si budete moci všimnout již za 2 týdny. Dopřejte svým řasám to nejlepší a užijte si krásných a přirozeně vypadajících výsledků! 

Pokud se chcete postarat o své řasy, tak se o ně starejte správně. Kartáček séra Lashcode je ergonomický a do detailu propracovaný, takže má tvar, který se perfektně hodí ke snadné a rychlé aplikaci produktu. Krásné řasy do několika sekund? Díky Lashcode se váš sen konečně promění v realitu.

Velikost kartáčku vám umožňuje aplikovat sérum přesně na linii řas, a to jedním jediným tahem. Nemusíte se tak bát, že by vám sérum kdekoliv stékalo.

Vlastnosti:

 

 

Zdvojnásobte délku svých řas a dodejte jim přitom hustotu a objem

 

 

Sérum vyživuje, obnovuje a posiluje slabé a řídké řasy

 

 

Přesný aplikátor usnadňuje každodenní užívání séra

 

Aktivní látky: 

 

 

 

EXTRAKTY Z PŠENIČNÝCH A SÓJOVÝCH KLÍČKŮ – zajišťují hloubkovou obnovu řas. Vyživují řasy, udržují jejich hydrataci a udržují jejich strukturu. Extrakty také podporují růst a zabraňují řídnutí řas.

 

 

 

 

BAICALEIN – jedná se o extrakt z šišáku bajkalského. Obsahuje flavonoidy, které dokáží chránit před předčasným stárnutím a které tvoří mikroskopický ochranný štít na povrchu řas. Jedná se o přírodní UV filtr.

 

 

 

 

ARGININ – přírodní aminokyselina, která dokáže efektivně hydratovat řasy. Usnadňuje transport živin do folikul. Stimuluje růst řas a bojuje proti jejich vypadávání.

 

 

 

 

PEPTIDOVÝ KOMPLEX – podporuje syntézu keratinu, který je hlavním stavebním kamenem řas. Tímto budou řasy obnoveny a posíleny. Keratin urychluje přírodní prodlužování řas. Řasy tak budou obecně daleko svůdnější a krásnější, než kdy dříve.

 

Použití: Postarejte se o své řasy jako opravdový profesionál za pomoci přesného kartáčku a pečlivě vybraných ingrediencí séra na řasy Lashcode. Receptura tohoto produktu dodává řasám všechny esenciální živiny nutné pro péči o jejich folikuly.

Aplikace krok za krokem:

- Odličte se, vyčistěte si řasy a zbavte víčka špíny a zašlé kosmetiky.

- Za použití kartáčku naneste dávku séra na horní a dolní víčka.

- Opakujte tento proces každý den přes spaním.

Prodloužení řas ještě nikdy nebylo tak snadné! Jste krok před získáním krásných a uhrančivých řas. Při každodenní aplikaci séra se vašim řasám dostává jen těch nejlepších ingrediencí.

Naše sérum je prvním krokem ke zkrášlení řas. Dalším krokem je užívání řasenky Lashcode, která účinek séra ještě zintenzivní a kromě toho řasám poskytne naprosto úžasný make-up. Řasy budou delší, hustší a tmavší, než kdy dříve.

Objem: 5 ml
 

Nejčastější dotazy:

1. Jaké obsahuje sérum Lashcode ingredience?

INCI: Aqua, Myristoyl Pentapeptide-17, Myristoyl Hexapeptide-16, Propanediol, Arginine, Lactic Acid, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Chloride, Alcohol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Ethyl Tafluprostamide, Citric Acid, Triethanolamine.

2. Jak dlouho mi sérum Lashcode vydrží?

Sérum na řasy Lashcode si udržuje své vlastnosti po dobu dvou let od výroby. Po otevření jej můžete užívat 12 měsíců.

3. Jaký je k séru Lashcode k dispozici aplikátor?

Tuba séra Lashcode obsahuje nesmírně úzký a přesný kartáček. Velikost a tvar mu umožňují snadno a rychle pokrýt všechny kořínky řas sérem, aniž by vám přitom zamazal víčka. Špička kartáčku usnadňuje aplikaci vhodné dávky séra, což je velmi důležité pro jeho efektivní působení.

4. Jaké jsou účinky při pravidelném užívání séra Lashcode?

Lashcode o řasy pečuje již po prvním použití. Ingredience se efektivně dostávají pod kůži k jednotlivým folikulům, ve kterých pracují. Zde podporuje sérum růst dlouhých, hustých a tmavých řas. Sérum na každé řase vytvoří ochrannou vrstvu, která zabraňuje lámání a řídnutí řas. Po několika užitích budou řasy hustší, delší a silnější. Produkt dokáže řasy posílit a zajistit, že bude váš každodenní make-up krásnější než kdy dříve.

5. Zajistí mi Lashcode výsledky dříve, když jej budu používat častěji?

Ne, nezajistí. Sérum Lashcode se musí užívat podle návodu, což znamená, že se musí aplikovat jednou denně na čisté, suché řasy, přesněji na jejich kořínky. Častější užívání séra vám nezajistí ani intenzivnější, ani rychlejší výsledky.
Zobrazit více

Parametry

Objem 5 ml
Typ výrobku séra

Podobné produkty