Leader Fox Factor 2023

93 %
(2 hodnocení)

Novinka. Chlapecké horské kolo Leader Fox FAKTOR 26" s kvalitním hliníkovým rámem a odpruženou přední vidlicí. Horské kolo ideální do členitého terénu, na lesní a kamenité cesty. Horák do náročného terénu Nejkratší cesta do cíle nebývá zpevněná! Vyrazte do přírody na pohodlném horském kole FAKTOR s 26” koly, které zdolají každou nerovnost. Vyzkoušejte si jízdu v členitém terénu, po lesních a polních cestách plných kamenů a výmolů. S přední odpruženou vidlicí to bude hračka. Leader Fox FAKTOR ve... Celý popis

Koupit za 7 300 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Novinka. Chlapecké horské kolo Leader Fox FAKTOR 26" s kvalitním hliníkovým rámem a odpruženou přední vidlicí. Horské kolo ideální do členitého terénu, na lesní a kamenité cesty.
Horák do náročného terénu
Nejkratší cesta do cíle nebývá zpevněná! Vyrazte do přírody na pohodlném horském kole FAKTOR s 26” koly, které zdolají každou nerovnost. Vyzkoušejte si jízdu v členitém terénu, po lesních a polních cestách plných kamenů a výmolů. S přední odpruženou vidlicí to bude hračka.
Leader Fox FAKTOR ve velikosti rámu 14” doporučujeme pro cyklisty s výškou od 140 do 148 cm.

Jízdní kola Leader Fox se vyvíjí a montují v České republice
My v Leader Foxu jsme tu proto, abyste mohli žít aktivně a užívat si svůj volný čas, jak právě chcete. Přesně pro tento účel navrhujeme a vyrábíme široký sortiment kol včetně elektrokol.
Udržujeme vysokou úroveň kvality, každý model testujeme a inovujeme několik let, aby odpovídal všem vašim představám a požadavkům. 100% kontrolujeme celý výrobní proces, který udržujeme i nadále u nás doma v Českých Budějovicích. V moderní výrobní hale spojujeme dekády znalostí našich inženýrů a designérů s těmi nejmodernějšími technologiemi. Tím vznikají nadčasová, krásná a především funkční kola Leader Fox.

Dokumenty ke stažení
 

 

RÁM
HLINÍKOVÝ 6061

VIDLICE
ZOOM FORGO, ZDVIH 80mm

BRZDA
SHIMANO DISKOVÉ MECHANICKÉ TX-805

PŘEVODNÍK
PROWHEEL, HLINÍK, 36T L:165mm

PŘEHAZOVAČKA
11-36T

PASTOREK
8 RYCHLOSTÍ 11-34T

ŘAZENÍ
8 RYCHLOSTÍ

PLÁŠŤ
INNOVA 26X2,10

Změna technické specifikace vyhrazena.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leader Fox
Typ horská
Přední vidlice ZOOM FORGO
Materiál rámu hliníkové
Odpružení s odpruženou vidlicí
Určení unisex
Modelový rok 2023
Přední zdvih 80 mm
Počet převodů 1 x 8
Řetěz KMC X9
Přehazovačka S-RIDE
Pláště 26X2,10
Představec EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm
Sedlovka EXERACE D: 27,2mm, L: 300mm
Nosnost 120 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty