Dětská taneční podložka se světelnými zvuky na baterie pro tanec 91 cm x 93 cm. Naše fialová taneční podložka je úžasná aktivita, která poskytuje nejen zábavu, ale také podporuje motorický rozvoj a koordinaci dětí. Díky svým rozměrům 91 cm x 93 cm je ideální pro tanec a hraní na větší ploše. Podložka obsahuje 5 polí, na kterých může vaše batole tančit, vytvářet vlastní choreografie nebo se řídit pohybovými vzory. Chcete-li začít hrát, stačí vložit 4 1,5V baterie AA (baterie nejsou součástí balení).... Celý popis

Koupit za 820 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětská taneční podložka se světelnými zvuky na baterie pro tanec 91 cm x 93 cm.
Naše fialová taneční podložka je úžasná aktivita, která poskytuje nejen zábavu, ale také podporuje motorický rozvoj a koordinaci dětí. Díky svým rozměrům 91 cm x 93 cm je ideální pro tanec a hraní na větší ploše.
Podložka obsahuje 5 polí, na kterých může vaše batole tančit, vytvářet vlastní choreografie nebo se řídit pohybovými vzory. Chcete-li začít hrát, stačí vložit 4 1,5V baterie AA (baterie nejsou součástí balení). Po zapnutí podložky se ozve veselá melodie, která povzbudí vaše dítě k tanci a vytváření vlastních rytmů.
Funkce rozsvícení políček na podložce po stisknutí tlačítka "start" činí tanec ještě více vzrušujícím. Vaše dítě si může vyzkoušet kroky a aranžmá a podložky mu pomohou udržet rytmus a podpoří jeho kreativitu.
Podložka navíc umožňuje připojení vlastního telefonu pro přehrávání oblíbené hudby, takže hraní je ještě interaktivnější. Tempo tance můžete upravit pomocí funkce zrychlení nebo zpomalení, stejně jako nastavit hlasitost zvuku, což vám umožní přizpůsobit zábavu věku a schopnostem vašeho dítěte.
Tato taneční podložka není jen hračka, ale také nástroj podporující motorický a umělecký rozvoj vašeho dítěte. Dejte mu možnost vzrušujícího tance a radosti z hudby a zároveň rozvíjejte jeho motorické schopnosti a kreativitu.
Rozměry balení: .
47 cm x 33 cm x 8 cm
Výrobek je certifikován CE a splňuje normu EN71. Výrobek je vhodný pro děti starší 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lean toys