LEIFHEIT Vysavač na okna Window Cleaner s mopem a 43 cm tyčí + Sací hubice 17 cm Dokonalé umytí oken bez šmuh a zbytečných kapek vody. Známý a osvědčený vysavač na okna Leifheit Window Cleaner druhé generace tentokrát v setu s okenním mopem, tyčí (kterou lze připevnit díky Click Systemu jak k vysavači, tak k mopu) a užší sací hubicí. Obě hubice můžete měnit podle toho, zda se právě chystáte mýt velkou okenní tabuli, malé okénko, zrcadlo nebo sprchový kout. Set obsahuje: čistič - vysavač na okna... Celý popis

Koupit za 1 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEIFHEIT Vysavač na okna Window Cleaner s mopem a 43 cm tyčí + Sací hubice 17 cm
Dokonalé umytí oken bez šmuh a zbytečných kapek vody. Známý a osvědčený vysavač na okna Leifheit Window Cleaner druhé generace tentokrát v setu s okenním mopem, tyčí (kterou lze připevnit díky Click Systemu jak k vysavači, tak k mopu) a užší sací hubicí. Obě hubice můžete měnit podle toho, zda se právě chystáte mýt velkou okenní tabuli, malé okénko, zrcadlo nebo sprchový kout. Set obsahuje: čistič - vysavač na okna Dry & Clean, jehož součástí je standardní sací hubice s šíří záběru 28 cm
menší výměnnou sací hubici s šíří záběru 17 cm
nabíječku a Li-on baterii (testovanou na 1000 nabíjecích cyklů) k vysavači
násadu CLICK System o délce 43 cm
oboustranný mop na okna
Čistič - vysavač na okna Leifheit WINDOW CLEANER (51001)
Leifheit vysavač na okna je nyní ještě praktičtější:- Hubici se stěrkou je možné odejmout a vyměnit za menší se šíří záběru 17 cm, která je vhodná na mytí menších oken nebo oken s mřížkou.- Tělo vysavače na okna je odlehčené a manipulace s výrobkem je nyní ještě snadnější.- Nabízí také větší výdrž baterie a vyšší výkon sání než starší model.- Díky velkému otvoru nádržky lze s odsátou vodou snadněji manipulovat.Vysavač je vhodný na klasická i střešní okna, zrcadla, sprchové kouty, dlaždice. Stěrka na okna s odsáváním podává maximální výkon pouze při kontaktu s povrchem, odsávání těžko dostupných míst je možné shora dolů, šikmo, nebo přes hlavici. Používání bezdrátového přístroje je velmi pohodlné a praktické.
Parametry akuvysavače na okna: doba provozu: cca 35 minut (standby senzor pro maximální výdrž baterie)
délka násady: 43 cm (kompatibilní i s ostatními nástavci řady CLICK System)
šířka gumové kontaktní chlopně: 28 cm
objem nádržky: 100 ml
výkon nabíječky: 5 W
napětí při provozu na baterie: 3,7 V
kompatibilní s násadami CLICK System (s použitím těch teleskopických snadno umyjete i vysoká okna, světlíky či zimní zahrady)
barva: BÍLÁ / TYRKYSOVÁ
vyrobeno v Evropě
Oboustranný mop na okna Leifheit (51163)
snadno vyčistí okna, rámy i rohy. Je vhodný pro čištění všech druhů hladkých skleněných povrchů. Vysoce absorpční poduška ze speciálního mikrovlákna přitahuje a zachycuje všechny nečistoty. V případě potřeby ji lze lehce sejmout a bez aviváže vyprat v pračce. Koncovka mopu je kompatibilní s násadami CLICK System.
Parametry okenního mopu: šířka mopu: 28 cm
materiál: plast / mikrovlákno
barva: TYRKYSOVÁ
Leifheit Sací hubice 17 cm (51007)
Jedná se o výměnnou náhradní sací hubici k vysavačům na okna Leifheit Window Cleaner druhé generace. S šíří záběru 17 cm se ideálně hodí k mytí menších oken, oken s mřížkou nebo skleněných dveřních výplní. Velmi snadno se vyměňuje.
Parametry náhradní sací hubice k vysavačům na okna Leifheit Dry & Clean: šířka gumové kontaktní chlopně: 17 cm
rozměr: 8,5 x 2 x 17 cm
barva: TYRKYSOVÁ
vyrobeno v Evropě Použití akuvysavače a mopu na okna Leifheit:
- nejprve umyjte plochu mopem na okna- pak odstraňte zbylou vodu, pěnu a nečistoty vysavačem WINDOW CLEANER
K této sadě doporučujeme zakoupit Čistící prostředek na sklo a zrcadla 1 l – koncentrát LEIFHEIT 41414.
EAN: 4006501510167Záruční doba: 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leifheit
Druh vysavače na okna
Teleskopické ano
S kloubem ano