Pro všechny benzinové a dieselové motory. Nepoužívat v motocyklech se spojkou v olejové náplni! Pro všechny benzinové a dieselové motory. Nepoužívat v motocyklech se spojkou v olejové náplni! Syntetická vysokotlaká přísada do motorového oleje pro použití v moderních benzinových a dieselových motorech. V motoru vytvoří tvárnou a kluznou vrstvu, jejíž účinnost zůstává minimálně po 50.000 km provozu vozidla. Z toho vyplývá podstatné snížení opotřebení motoru, delší životnost motorových součástí, snížení... Celý popis

Koupit za 914 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pro všechny benzinové a dieselové motory. Nepoužívat v motocyklech se spojkou v olejové náplni! Pro všechny benzinové a dieselové motory. Nepoužívat v motocyklech se spojkou v olejové náplni!

Syntetická vysokotlaká přísada do motorového oleje pro použití v moderních benzinových a dieselových motorech. V motoru vytvoří tvárnou a kluznou vrstvu, jejíž účinnost zůstává minimálně po 50.000 km provozu vozidla. Z toho vyplývá podstatné snížení opotřebení motoru, delší životnost motorových součástí, snížení spotřeby paliva a redukce množství škodlivin ve výfukových plynech. Dosažený lehkoběžný efekt umožňuje klidnější běh motoru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liqui Moly
Objem 0.5 l