LIQUI MOLY CERA TEC 300ML Specifikace Liqui Moly CERA TEC Keramická Přísada do oleje 300 ml Popis produktu Přísada se přidává do motorového oleje a ke smísení dojde samovolně. Objem 300 ml stačí až pro 5 l oleje. Účinnost trvá po 50.000 km (je nutno dodržovat výrobcem vozidla doporučené intervaly výměny oleje). Liqui Moly Keramická přísada do oleje, 300ml Přísada s obsahem mikrokeramických tuhých mazadel vhodná do všech motorových olejů. Přísada snižuje tření a opotřebení díky mikrokeramickým... Celý popis

Koupit za 481 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LIQUI MOLY CERA TEC 300ML
Specifikace Liqui Moly CERA TEC Keramická Přísada do oleje 300 ml Popis produktu Přísada se přidává do motorového oleje a ke smísení dojde samovolně.
Objem 300 ml stačí až pro 5 l oleje. Účinnost trvá po 50.000 km (je nutno dodržovat výrobcem vozidla doporučené intervaly výměny oleje).
Liqui Moly Keramická přísada do oleje, 300ml
Přísada s obsahem mikrokeramických tuhých mazadel vhodná do všech motorových olejů. Přísada snižuje tření a opotřebení díky mikrokeramickým sloučeninám s extrémně vysokou chemickou stálostí, odolností proti vysoké teplotě a tlakovou zatížitelností. Působením přísady se předchází přímému kontaktu kovových styčných ploch a tím dochází ke zvyšování životnosti motoru. Lehkoběžný efekt při provozu motoru snižuje spotřebu pohonných hmot u benzinových i dieselových motorů.
Použití: Ochrana proti opotřebení pro motory, pohony, čerpadla a kompresory. Přísada se přidává do motorového oleje a ke smíšení dojde samovolně. Objem dózy stačí až pro 5L oleje. Účinnost trvá po 50 000 km. Přísada není vhodná pro použití v motorech s mokrou spojkou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liqui Moly
Značka Liqui Moly l
Objem 0.3 l