Chodítko pro holčičky s herními prvky Krásné chodítko v jemných růžových barvách s přírodním motivem okouzlí každou holčičku. Dřevěné chodítko dodá vašemu dítku odvahu při nejisté samostatné chůzi a je i zdrojem spousty zábavy. Chodítko nabízí řadu zajímavých aktivit pro zkoumání a pozorování. Pohyblivé a otáčivé části s krásnými ilustracemi motivů ze života na zahradě dítě zabaví a zároveň podporují rozvoj jeho motorických dovedností. Vkládačka a bludiště na boční straně rozvíjí koordinací očí... Celý popis

Koupit za 1 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chodítko pro holčičky s herními prvky
Krásné chodítko v jemných růžových barvách s přírodním motivem okouzlí každou holčičku. Dřevěné chodítko dodá vašemu dítku odvahu při nejisté samostatné chůzi a je i zdrojem spousty zábavy. Chodítko nabízí řadu zajímavých aktivit pro zkoumání a pozorování. Pohyblivé a otáčivé části s krásnými ilustracemi motivů ze života na zahradě dítě zabaví a zároveň podporují rozvoj jeho motorických dovedností. Vkládačka a bludiště na boční straně rozvíjí koordinací očí a rukou, logické myšlení. Gumová kolečka nebudou dělat žádné stopy na podlaze a jsou bezpečná pro použití v interiéru.
Chodítko je součástí designové kolekce Little Dutch Květiny a motýli, ve které najdete ložní prádlo, dekorativní doplňky do dětského pokoje, dřevěné a plyšové hračky i jídelní doplňky pro dětské stolování.  
Technické parametry:

Rozměry: 32,5 x 35,5 x 49 cm.
Doporučený věk: od 12 měsíců.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Little Dutch
Hmotnost 3 kg
Určení pro holky
Věk od 12 měsíců
Značka Little Dutch
Barva růžová
Materiál dřevěná