Logitech G PRO X Superlight 2 Ultralehká herní myš pro profesionální hráče. Disponuje optickým senzorem nové generace HERO 2, který nabízí špičkové nastavitelné rozlišení až 32 000 DPI. Vyniká také svou dobou odezvy 0,5 ms a 5 tlačítky. Využitím integrované paměti navíc můžete ukládat své předvolby přímo do myši pro rychlé a snadné použití. Napájení zajišťuje vestavěná baterie, která při plném nabití udrží myš v chodu až 95 hodin. Připojení je realizováno skrze USB přijímač LIGHTSPEED. Myš navíc... Celý popis

Koupit za 3 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logitech G PRO X Superlight 2
Ultralehká herní myš pro profesionální hráče. Disponuje optickým senzorem nové generace HERO 2, který nabízí špičkové nastavitelné rozlišení až 32 000 DPI. Vyniká také svou dobou odezvy 0,5 ms a 5 tlačítky. Využitím integrované paměti navíc můžete ukládat své předvolby přímo do myši pro rychlé a snadné použití. Napájení zajišťuje vestavěná baterie, která při plném nabití udrží myš v chodu až 95 hodin. Připojení je realizováno skrze USB přijímač LIGHTSPEED. Myš navíc podporuje systém bezdrátového nabíjení POWERPLAY.

Součástí balení je nabíjecí/datový kabel USB na USB-C, adaptér USB LIGHTSPEED, prodlužovací kabel adaptéru, protiskluzová nálepka a krytka s PTFE patkou.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ myši: optická
Počet tlačítek: 5
Rozlišení: 100–32 000 DPI
Rozhraní: 2,4 GHz (USB adaptér), USB-C (nabíjení)
Napájení: vestavěná dobíjecí baterie
Rozměry: 125 × 63,5 × 40 mm
Hmotnost: 60 g
Barva: černá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání optické
Počet tlačítek 5
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ano
Vertikální ne
Hmotnost 60 g