Milujete vřavu virtuálního bojiště, na němž se můžete v čele armády hrdě postavit nepříteli? Jezdíte rádi v rychlých vozech moderních závodních simulátorů? Anebo nedáte dopustit na neopakovatelnou atmosféru sportovních stadionů ve fotbalových či hokejových hrách? Ať už je vaší herní vášní cokoliv, s myší Razer Basilisk V3 si svůj oblíbený koníček vychutnáte ještě víc než dřív. Tato propracovaná gamingová myš vám totiž nabídne celou řadu speciálních funkcí, které byly stvořeny speciálně pro hráče,... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Milujete vřavu virtuálního bojiště, na němž se můžete v čele armády hrdě postavit nepříteli? Jezdíte rádi v rychlých vozech moderních závodních simulátorů? Anebo nedáte dopustit na neopakovatelnou atmosféru sportovních stadionů ve fotbalových či hokejových hrách? Ať už je vaší herní vášní cokoliv, s myší Razer Basilisk V3 si svůj oblíbený koníček vychutnáte ještě víc než dřív. Tato propracovaná gamingová myš vám totiž nabídne celou řadu speciálních funkcí, které byly stvořeny speciálně pro hráče, jako jste vy. Těšit se můžete na atraktivní barevné osvětlení, celkem 11 tlačítek a v neposlední řadě také podporu maker a rozličných sekundárních funkcí, díky nimž můžete hrát ještě efektivněji.
Myš využívá vysoce přesný optický senzor Razer Focus+ (rozlišení až 26 000 DPI) a spolehlivé optické snímače Razer Gen 2. S počítačem či notebookem ji propojíte pomocí standardního rozhraní USB 2.0.
Spousta tlačítek, která si můžete sami nastavit
Herní myš Razer Basilisk V3 vám dá k dispozici celkem 11 tlačítek, jejichž funkcionalitu si navíc můžete sami nastavit. Využívat přitom můžete i multifunkční spoušť, která je ideální na provádění základních akcí, jako je push-to-talk či ping. Dále můžete počítat s inteligentním rolovacím kolečkem Razer HyperScroll, které umožňuje dva typy posouvání. Další z tlačítek pak slouží třeba k přepínání mezi vlastními profily kláves.
Dbá na vaše pohodlí
Tato herní myš myslí i na váš uživatelský komfort. Je totiž vyvedena v ergonomickém designu, na němž oceníte zejména praktickou opěrku palce. Díky ní se můžete bez zbytečné únavy bezhlavě vrhnout i do dlouhého herního maratonu.
Osvětlení podtrhne atmosféru
Abyste si hraní svých oblíbených titulů užili se vší parádou, je myš Razer Basilisk V3 vybavena i atraktivním barevným osvětlením Razer Chroma RGB. To využívá 11 osvětlovacích zón, více než 16,8 milionu barev a nepřeberné množství světelných efektů. A aby toho nebylo málo, také dokáže dynamicky reagovat s více než 150 konkrétními hrami (těmi, které jsou integrovány do systému Chroma).
Klíčové vlastnosti:

11 různých tlačítek, jejichž funkce si můžete sami naprogramovat
Optický senzor Razer Focus+ (rozlišení až 26 000 DPI) a spolehlivé optické snímače Razer Gen 2
Inteligentní rolovací kolečko Razer HyperScroll se dvěma typy posouvání
Multifunkční spoušť, která je ideální na provádění základních akcí
Efektní gamingové osvětlení Razer Chroma RGB
Možnost využívání maker a sekundárních funkcí kláves
Ergonomický design s pohodlnou opěrkou palce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Razer
Typ snímání optické
Počet tlačítek 11
Optické rozlišení 26000 dpi
Přenos signálu kabelové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ano
Vertikální ne
Ergonomické ano
Bezdrátový USB přijímač ne
Hmotnost 101 g
Zobrazit více parametrů