LETECKÝ KOMUNIKAČNÍ PANEL – PROFESIONÁLNÍ SIMULAČNÍ KOMUNIKAČNÍ OVLADAČ KOMPAKTNÍ SESTAVA VYSÍLAČKY DO KOKPITU Komunikační panel Flight Radio Panel je sestava čtyř displejů LED s ovládacími prvky pro nastavení celé řady komunikačních nebo navigačních funkcí. Pryč jsou časy, kdy jste se museli trápit s kontrolkami funkcí COM1/2, NAV1/2, DME, ADF a XPDR na obrazovce. Každý z displejů funguje v reálném čase se softwarem FSX, X-Plane a Prepar3D. Jeden či více komunikačních panelů lze snadno integrovat... Celý popis

Koupit za 3 346 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LETECKÝ KOMUNIKAČNÍ PANEL – PROFESIONÁLNÍ SIMULAČNÍ KOMUNIKAČNÍ OVLADAČ

KOMPAKTNÍ SESTAVA VYSÍLAČKY DO KOKPITU

Komunikační panel Flight Radio Panel je sestava čtyř displejů LED s ovládacími prvky pro nastavení celé řady komunikačních nebo navigačních funkcí. Pryč jsou časy, kdy jste se museli trápit s kontrolkami funkcí COM1/2, NAV1/2, DME, ADF a XPDR na obrazovce. Každý z displejů funguje v reálném čase se softwarem FSX, X-Plane a Prepar3D. Jeden či více komunikačních panelů lze snadno integrovat do kokpitu leteckého simulátoru nebo vaší domácí sestavy.

PŘIPRAVENO PRO MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR

Vzneste se k obloze a vychutnejte si radost z létání na maximum v nové generaci Microsoft Flight Simulatoru s leteckým vybavením Logitech G. Cestujte po celém světě s úžasnými detaily s více než 37 tisíci letišti, 2 miliony měst, 1,5 miliardami budov, skutečnými horami, silnicemi, stromy, řekami, zvířaty, provozem a dalšími. Otestujte si své pilotážní dovednosti v náročných podmínkách, jako jsou noční létání, simulace povětrnostních vlivů v reálném čase, a realistické počasí v dynamickém a živém světě.

Váš panel je kompatibilní se systémy Windows® 7, 8.1 and 10. Rychlá instalace malého modulu plug-in ze stránky podpory rozšíří kompatibilitu s vaším oblíbeným softwarem pro leteckou simulaci pro PC, mimo jiné Microsoft Flight Simulator, FSX - Flight Simulator X, X-Plane 10 a Prepar3D.

OVLÁDÁNÍ NASTAVENÍ V REÁLNÉM ČASE

Kompatibilní s vašimi oblíbenými leteckými simulátory. Ovládejte svůj letoun v realističtějším kokpitu. Provádějte přesné, krokové úpravy nastavení v reálném čase v rámci simulátoru nebo na komunikačním panelu. Přepínejte frekvence v rámci simulátoru a panel na změny ihned reaguje. Přepínejte frekvence na panelu a simulátor bude automaticky a okamžitě na změny reagovat.

PLNĚ PŘIZPŮSOBITELNÝ PRO VŠECHNY LETOVÉ PODMÍNKY

Modulární a vyměnitelný. Sortiment panelů Logitech G lze umístit na sebe nebo vedle sebe. Chcete komunikační panel umístit nad kombinovaný panel? Hotovo. Chcete panel s přepínači umístit nalevo od beranů? Do toho. Praktické upevňovací držáky umožňují uspořádat vaši leteckou simulační sestavu do libovolné konfigurace, omezené pouze vaší představivostí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech