LOGITECH Saitek Pro Flight X56 Rhino Logitech G zařadila do nabídky moderní ovladač X56 H.O.T.A.S.,který svým konceptem zkvalitní zážitek z her virtuální reality a žánru vesmírných simulací,který se znovu vrací na výsluní. Je zářivým příkladem dokonalého ovládání - je vybaven analogovým páčkami ovládanými palcem,16-bitovým podsvícením RGB os křidélek a výškovek,189 programovatelnými ovládacími prvky a dalšími funkcemi. Ovladač X56 přináší úžasné zážitky všem typům nadšenců - od hraní pro zábavu... Celý popis

Koupit za 5 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LOGITECH Saitek Pro Flight X56 Rhino Logitech G zařadila do nabídky moderní ovladač X56 H.O.T.A.S.,který svým konceptem zkvalitní zážitek z her virtuální reality a žánru vesmírných simulací,který se znovu vrací na výsluní. Je zářivým příkladem dokonalého ovládání - je vybaven analogovým páčkami ovládanými palcem,16-bitovým podsvícením RGB os křidélek a výškovek,189 programovatelnými ovládacími prvky a dalšími funkcemi. Ovladač X56 přináší úžasné zážitky všem typům nadšenců - od hraní pro zábavu ve stylu plug-and-play,po profesionální simulace vyladěné k dokonalosti. Ponořte se do nejnovějších simulátorů vesmírných letů s tím nejlepším možným vybavením,vyrobeným podle stejných exaktních standardů jako všechny špičkové ovladače leteckých simulátorů Logitech G.
Realita v 360 stupních prostoru V moderních vesmírných simulátorech s dynamičtější fyzikou vesmírných plavidel je ovládání mnohem komplexnější. A dokonale odlišné od běžných leteckých simulátorů v atmosféře. 6DoF je zkratka pro šest stupňů volnosti - stoupání,klonění,zatáčení,zpět,vpřed,nahoru,dolů,vlevo a vpravo - toto vše je třeba mít na paměti. Ovladač X56 je vybaven jedinečnými,účelovými analogovými mini páčkami ovládanými palcem,které vám umožní ovládání čtyř dalších os a dvakrát tolik tlačítek.
Podsvícení přizpůsobitelné vaší sestavě Ať už jste v žáru bitvy nebo se chystáte vysunout podvozek u vesmírné stanice,ovladač X56 vám poskytne heroické prostředí potřebné pro ten nejlepší prožitek. Upravte si RGB podsvícení plného spektra barev podle svých představ.
Dokonalé ovládání umístěné na dosah ruky Na obrazovce při hraní her uvidíte nejen přesné kopírování pohybů moderního ovladače HOTAS X56,ale rovněž budete mít dokonale pod kontrolou i ovládací prvky. Tyto důvody a také obrovské množství a citlivost ovládacích prvků činí ovladač X56 ideální pro projekční helmy (head-mounted display - HMD) a hry virtuální reality. Nasaďte si náhlavní soupravu,popadněte ovladač X56 a nekonečné dobrodružství může začít.
Pokročilé senzory a nastavitelný systém pružin Kombinace bezkontaktních senzorů Hallova efektu v rámci 16-bitových os křidélka a výškovky,a nastavitelného systému předpětí pružin propůjčuje ovladači X56 nevídanou úroveň citlivosti a míry ovládání páky. Pro navýšení míry přizpůsobení máte k dispozici čtyři pružiny o různém předpětí. Nebo se můžete rozhodnout nepoužívat pružiny vůbec.
S regulací tření a možností aretace plynu Inovativní dvojitý ovladač plynu je ideální pro vesmírná plavidla a letouny se dvěma motory,a ještě vhodnější pro situace,kdy vám při bitvě vysadí hlavní motor,a vy jste odkázáni jen na jeden. Nastavte si míru tření pro posun obou ovladačů plynu,a pokud je vámi zvolené plavidlo vybaveno jedním motorem,aretace plynu efektivně přemění dva ovladače na jeden.
Zobrazit více

Bazarové nabídky