Marantz NR1510

93 %
(3 hodnocení)

5.2. kanálový AV Receiver se Streamováním Hudby v Ultra Slim Provedení 5.2 kanálový AV receiver s podporou videa 4K Ultra HD a zvuku ve vysokém rozlišení Dolby True HD a DTS HD Master Audio. I při nízkém - kompaktním provedení, které nezabírá místo disponuje vyjímečným prostororovým zvukem. Všechny kanály mají diskrétními součástkami osazené zesilovače s velkou proudovou zátěží, vysokým výkonem a čistým zvukem.   Je vysoký jen o něco více než 10 cm a tak lze umístit téměř do jakékoliv televizní... Celý popis

Koupit za 15 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

5.2. kanálový AV Receiver se Streamováním Hudby v Ultra Slim Provedení
5.2 kanálový AV receiver s podporou videa 4K Ultra HD a zvuku ve vysokém rozlišení Dolby True HD a DTS HD Master Audio. I při nízkém - kompaktním provedení, které nezabírá místo disponuje vyjímečným prostororovým zvukem. Všechny kanály mají diskrétními součástkami osazené zesilovače s velkou proudovou zátěží, vysokým výkonem a čistým zvukem.

 

Je vysoký jen o něco více než 10 cm a tak lze umístit téměř do jakékoliv televizní skříňky s dostatečným prouděním vzduchu. Nový model je plně kompatibilní s nejnovější specifikací HDMI včetně HDCP 2.3. Podporuje také video o rozlišení 4K zaznamenané technikou vysokého dynamického rozsahu (HDR), Dolby Vision a po budoucí aktualizaci také HLG – Hybrid Log Gamma. Z mobilního zařízení je možné přímé streamování přes Bluetooth a AirPlay. Díky vestavěné technologii HEOS můžete pomocí mobilní aplikace HEOS přehrávat nahrávky z vaší vlastní knihovny, online streamovacích služeb a tisíců internetových rádií.

- AV receiver s poloviční výškou tradičního AV receiveru s vyjímečnou zvukovou kvalitou a výkonem

- 5 kanálů se zesilovači osazenými diskrétními součástkami, a výkonem 85 W na kanál

- Plně hodnotný průchod video formátu 4 K / 60 Hz s rozlišením 4:4:4, HDR 10, a BT2020

- Podpora Dolby Vision a HLG - Hybrid Log Gamma, eARC a ALLM pro zlepšený obraz a zvuk

- 6 HDMI vstupů (1 přední) s plnou podporou HDCP 2.3

- Podpora formátů prostorového zvuku Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio

- Podpora přehrávání bezztrátových audioformátů s vysokým rozlišením ALAC, FLAC a WAV do 24 bit / 192 kHz

- Vestavěné Wi-Fi s podporou dvou pásem 2,4 GHz / 5 GHz (dual anténa)

- Podpora bezdrátového Multi-Room systému HEOS

- Podpora hlasového ovládání a většiny hudebních služeb

- Vstup PHONO pro gramofon

- Barevně označené výstupy pro reproduktory

 

Přístroj s Poloviční Výškou
AV receiver Marantz NR1710 přináší vysoký zvukový výkon při poloviční výšce šasi, než jaké mají tradiční AV receivery při zachování kvaliního zvuku, který je synonymem ke značce Marantz.

Výkonný 5ti kanálový Zesilovač Osazený Diskrétními Součáskami
Přináší Hudební Zvuk
Díky výkonovým zesilovačům osazenými diskrétními součáskami si můžete vychutnat vyjímečný zvuk při poslechu hudby i u zvukového doprovodu filmů. Výkonové zesilovače pro všech 5 kanálů disponují stejným výkonem 85 W / 6 Ω a nízkým výstupním odporem pro perfektní kontrolu pohybu membrán reproduktorů. Stejně jako ostatní komponenty byl i AV receiver NR1510 vyladěn firemními zvukovými inženýry pro dosažení optimáního zvuku z jakéhokoliv zdroje signálu.
Přináší působivý zážitek z domácího kina s pohlcujícím prostorovým zvukem.

HEOS: Perfektní Řešení pro Bezdrátový Multi-Room Streaming
Se zabudovanou technologií HEOS se receiver NR1510 stává řídícím centrem celého domácího audiosystému zajišťující i bezdrátový přenos hudby po celém bytě. Přidáním dalších bezdrátových reproduktorů s technologií HEOS si můžete užívat hudbu kdekoliv v domě. Vše lze ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS app. Přehrávat lze nejen stejnou skladbu ve všech reproduktorech, ale i v každém jinou.
Streamovat hudbu lze z nejoblíbenějších hudebních služeb jako Spotify, Deezer, Tidal a dalších. Pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení je k dispozici technologie Bluetooth nebo AirPlay2.

Podpora Hlavních Technologií Hlasového Ovládání
Užijte si snadné ovládání hlasem a flexibilitu hlavních systémů hlasového ovládání spolu s technologií HEOS. Pomocí klíčových příkazů Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri můžete požádat o přehrání oblíbené hudby, změnu hlasitosti přeskočení na další skladbu, přepnutí vstupu a pod. Dostupnost funkcí se u jednotlivých systémů liší, proto si je můžete vyzkoušet a optimální vybrat podle osobních preferencí.

AirPlay2 + Apple Siri
Můžete streamovat hudbu z oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledavat z YouTube a Netflixu, na jakémkoli iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a ze zdrojů AirPlay2 poslouchat dokonale synchronizovaný zvuk přes reproduktory.

Hlasové Ovládání Amazon Alexa
Pomocí hlasového hlasových příkazů můžete ovládat streamování z oblíbené hudební služby v HEOS zařízení.
Můžete požádat Alexu, o přehrávání hudby z Tidal, Spotify, Amazon Music a dalších.
Přepínat mezi vstupy - např Blu-ray, DVD, Media Player, řídit přehrávání, zvyšovat a snižovat hlasitost, nebo zcela ztlumit - Mute.

Google Assistant Voice Control
Aplikace Google Assistant z domovských Google stránek. Po spuštění přehrávání hudby přes aplikaci HEOS můžete požádat asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a další funkce.

Vestavěné Technologie pro Bezdrátové Připojení Wi-Fi a Bluetooth
Dvě Anténky pro Diverzitní Příjem
Dvojice antének pro diverzitní příjem zlepšuje stabilitu signálu bezdrátového připojení. Stabilnější připojení snižuje výpadky zvuku při streamování hudby z oblíbených hudebních služeb nebo při přehrávání hudby z mobilního zařízení přes bezdrátovou technologii Bluetooth. Anténní systém s duální diverzitou a dvoupásmové Wi-Fi 2,4 GHz / 5GHz zajišťuje velkou stabilitu bezdrátového
internetového připojení i v přetížených městských prostředích.

Podpora Hi-Res Audio Formátů
NR1510 přehrává zvukové soubory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlišením až do 24 bitů / 192 kHz, stejně jako soubory DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD). Můžete tak poslouchat hudbu z vysokým rozlišením přes USB port na předním panelu nebo z hudebních služeb.

Nejmodernější HDMI Konektivita
5 + 1 HDMI vstup na předním panelu pro rychlé připojení přenosného externích zařízení podporují nejnovější protikopírovací ochranu HDCP2.3.
Podporují průchod video signálu 4K Ultra HD 60 Hz, vzorkování Pure Color 4 : 4 : 4, Dolby Vision, HLG, barevný protokol BT.2020, vysoký dynamický kontrast (HDR10), a formát 21 :9, 3D.
Zpětný zvukovový kanál z televizoru eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje přenos zvukových formátů Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio z TV do receiveru.
Pokud jsou k dispozici potřebné informace od připojených přístrojů, HDMI vstupy se automaticky přejmenují.
Režim ALLM (Auto Low Latency Mode) spolu s TV přístrojem podporující tento režim zajišťuje u her uživatelům Xbox One pohlcující zážitky
Linkové výstupy umožní připojit dva aktivní subwoofery, které basovou složkou rovnoměrně pokryjí celou poslechovou místnost bez slyšitených vrcholů a poklesů bez ohledu na to, kde jsou umístěny

Audyssey MultEQ pro Jednoduché Nastavení
Technologie Audyssey MultiEQ pomocí měřícího mikrofonu se stojanem, který je součástí dodávky analyzuje každý výstup pro reproduktor včetně subwooferu. Podle akustiky poslechové místnosti pak vygeneruje přesné digitální filtry s optimálním zpožděním a korekcí pro každý reproduktor. Tím se dosáhne optimální reprodukce prakticky v jakémkoli prostředí.
Audyssey Dynamic EQ zajistí zřetelný dialog a vyrovnané zvukové pásmo i při nízké hlasitosti.
Audyssey Dynamic Volume vyrovnává hlasitost při přepínání programů,
mezi televizním programem a reklamami a pod.

Vestavěný Korekční Předzesilovač pro Gramofon
Vestavěný korekční zesilovač umožňuje k receiveru připojit gramofon s MM přenoskou a přehrávat hudbu z vinylové kolekce.

Ovládací Aplikace Marantz AVR Remote App
Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS nebo Android poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími síťovými AV přijímači Marantz. Slouží k zapnutí / vypnutí, nastavení hlasitosti, vstupu a nastavení nebo k přepnutí do aplikace HEOS

Inteligentní nastavení
Na čtyři funkční tlačítka inteligentního výběru na přiloženém dálkovém ovladači lze uložit preferované nastavení. Pouhým stisknutím tlačítka se NR1200 nastaví podle uložené konfigurace. Navolí se vstup, nastaví hlasitost a naladí oblíbená rozhlasová stanice apod.

Inteligentní Propojení s TV
NR1510 lze snadno ovládat i pomocí dálkového ovladače Smart TV pomocí funkce HDMI CEC. Nastavením TV přijímače na "HDMI Control" "ON" a "Smart Menu“ "ON" lze receiver ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru. Domovská obrazovka Smart Menu umožňuje rychlý přístup k výběru zdroje, zvukového režimu, nabídce nastavení a čtyřem předvolbám Smart Select

Oficiální stránky výrobce: zde

 

-
NR1510 Product Information Sheet (1.48 MB) (5/21/2019)
 

-
NR1510 Owner's Manual (11.10 MB) (5/21/2019)

 

 

Zesilovač

Počet kanálů / koncových zesilovačů
5.2 / 5

Výstupní výkon - přední kanály
50 W + 50 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % THD)
60 W + 60 W (6 Ω, 1 kHz, 0,7 % THD)

Výstupní výkon - centr / efektové kanály
50 / 50 W + 50 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % THD)
60 / 60 W + 60 W (6 Ω, 1 kHz, 0,7 % THD)

Doporučená impedance reproduktorů
4 - 16 Ω

Odstup s/š
98 dB

Vstupy audio
3 x Linka
1 x Phono
1 x Digitál SPdif koaxiál
1 x Digitál SPdif optika TOSLink
1 x Bluetooth
1 x USB A pro paměťová zařízení
1 x FM/AM tuner

Citlivost analog
130 mV Linka
2,5 mV Phono

Výstupy audio
5 x Repro
1 x Pre Front (L, P)
2 x Pre Subwoofer
1 x Sluchátka

 
Video konektivita

Video vstupy
5 + 1 přední HDMI
3 x analog video kompozitní signál

Video výstupy
1 x HDMI
1 x analog video kompozitní

Podpora HDMI video
4 K / 60 Hz
Dolby Vision, Hybrid Long Gama (HLG)
3 D

Protikopírovací ochrana
HDCP 2.3

Zpětný zvukový kanál z TV
e ARC

 
Prostorový zvuk 

DTS
DTS HD Master, DTS NEO:6

Dolby
Dolby True HD, Dolby ProLogic2

Stereo
Multichannel Stereo

Zlepšení zvuku
Compressed audio EnhancerMDAX2

Audyssey
MultiEQ
Audyssey Dynamic EQ
Dynamic Volume

 
Tuner

VKV - FM, RDS
87,5 - 107,9 MHz

Citlivost
2,8 uV ( s/š 50 dB)

Odstup signál / šum
- 70 dB mono (A)
- 67 dB stereo (A)

Zkreslení
0,7 % (1 kHz) mono
1,0 % (1 kHz) stereo

AM - SV
520 - 1710 kHz

Citlivost
18 uV

Počet předvoleb
56

 
It Síť a Funkce

Kabelové
LAN

Bezdrátové
Wi-Fi 2,4 / 5 GHz, dvě antény

WiFi
WEP 64 bit, WEP 128 bit
WPA/WPA2-PSK (AES)
WPA/WPA2-PSK (TKIP)

BT protokol
4.1

Pásmo přenosu / dosah
2,4 GHz / 30 m

Podporovaný profil
A2DP / AVRCP

Kodek
SBC

Přenášené pásmo
20 Hz - 20 kHz (A2DP)

Podpora streamování
AirPlay2

Multiroom technologie
HEOS

Hlasové ovládání
Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant

Podporované streamovací formáty
MP3 / WMA / AAC
FLAC / FLAC HD / ALAC / WAV - 24 bit / 192 kHz 
DSD 2,8 / 5,6 MHz
FLAC HD

Přehrávání bez mezer
(FLAC, WAV, ALAC, DSD)

Podpora služeb
Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud
Internetová rádia Tuneln

 
Všeobecné

APP pro mobilní zařízení
Android / iOS

Příkon jmenovitý / klidový / st.by
210 W / 25 (35) W - 0,2 W

Rozměry (š × v × h)
440 x 105 x 378 mm (max)

Hmotnost
8,2 kg

Příslušenství
Napájecí kabel
VKV FM náhražková anténa
AM smyčková anténa
Kalibrační mikrofon se stojánkem
Dálkové ovládání RC040SR s bateriemi
BT / WiFi anténky
Návod
Zobrazit více

Parametry

Šířka 44 cm
Hloubka 37.8 cm
Hmotnost 8.2 kg
Výška 10.5 cm
Výrobce Marantz
Počet kanálů 5.2
Komponentní vstupy 3
Komponentní výstupy 0
HDMI vstupy 6
Optické výstupy 0
Koaxiální vstupy 1
Linkové vstupy 3
Linkové výstupy 1
Optické vstupy 1
Výkon 85 W
Dálkové ovládání ano
Frekvenční rozsah 20 - 20000 Hz
Vícekanálový ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty