Fit Me! Matte + Poreless Mattifying Primer - Podklad pod makeup Připravte svou pleť pro nanesení make-upu s podkladovou bází Maybelline Fit Me Matte + Poreless Mattifying Primer. Docílíte tak rovnoměrnějšího nalíčení a lákavého matného vzhledu bez viditelných pórů. Bonusem přípravku je ochrana před slunečním zářením SPF20. Co dokáže podklad Fit Me Matte + Poreless? - 16 hodin chrání a matuje pleť pod make-upem, - zmírňuje nedokonalosti pokožky, lesk a póry, - působí i jako ochrana proti slunečnímu... Celý popis

Koupit za 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Fit Me! Matte + Poreless Mattifying Primer - Podklad pod makeup

Připravte svou pleť pro nanesení make-upu s podkladovou bází Maybelline Fit Me Matte + Poreless Mattifying Primer. Docílíte tak rovnoměrnějšího nalíčení a lákavého matného vzhledu bez viditelných pórů. Bonusem přípravku je ochrana před slunečním zářením SPF20.

Co dokáže podklad Fit Me Matte + Poreless?
- 16 hodin chrání a matuje pleť pod make-upem,
- zmírňuje nedokonalosti pokožky, lesk a póry,
- působí i jako ochrana proti slunečnímu záření SPF20.

Správné použití:
Naneste přiměřené množství podkladové báze na vyčištěnou pleť obličeje a následně aplikujte make-up. Přípravek je bezbarvý a hodí se pro všechny odstíny pokožky. Lze ho použít i samostatně – bez make-upu. Nejlepší služby prokáže kombinovaným a mastným typům pleti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L’Oréal
Značka Maybelline
Objem 30 ml
Určení pod make-up
Matující ano