Medium:2CD - Formát: 2x Audio CD Žánr: Románová sága - 1. díl, Sci-fi, Audiokniha Stopáž: 12:54:00 Autor: Vilma Kadlečková Režie: Jitka Škápíková Účinkují: Dana Pešková, Jan Vlasák, Jana Stryková, Jaromír Meduna, Jaroslav Plesl, Klára Issová, Valerie Zawadská Velkolepá audio adaptace nejlepšího českého sci-fi románu loňského roku v podání devíti pečlivě vybraných interpretů, které zprostředkuje literární zážitek lépe než dalekozření i osvícení dohromady. Lucas Hildebrandt (Jaroslav Plesl) poznal... Celý popis

Koupit za 170 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Medium:2CD - Formát: 2x Audio CD
Žánr: Románová sága - 1. díl, Sci-fi, Audiokniha
Stopáž: 12:54:00

Autor: Vilma Kadlečková
Režie: Jitka Škápíková
Účinkují: Dana Pešková, Jan Vlasák, Jana Stryková, Jaromír Meduna, Jaroslav Plesl, Klára Issová, Valerie Zawadská

Velkolepá audio adaptace nejlepšího českého sci-fi románu loňského roku v podání devíti pečlivě vybraných interpretů, které zprostředkuje literární zážitek lépe než dalekozření i osvícení dohromady.

Lucas Hildebrandt (Jaroslav Plesl) poznal rigidní, fanaticky nábožné Össeany až nepříjemně zblízka; jeho otec byl největší pozemský odborník na jejich kulturu a rozhodl se své vědomosti synovi předat, ať už o to Lucas stál nebo ne – což jejich vzájemným vztahům příliš neprospělo. Kdo by se ale o desetiletí později trápil traumaty z dětství, když mu právě diagnostikovali smrtelnou, neléčitelnou chorobu?

S tím Lucasovi nepomůže ani jeho sarkastická povaha a tak se raději noří do práce. Zdá se totiž, že existuje alternativa ke zvláštním schopnostem Össeanů, na jejichž mimozemské technologii je lidstvo závislé. Rovnováhu sil by mohla navždy změnit spolupráce s tajemným Aš~šádem z Fomalhiwy, cizincem obdařeným psychotronickým nadáním, jehož chce Lucas za každou cenu dostat na Zemi. Mezitím se o něj strachuje dávná kamarádka Pinkertýna (Klára Issová), která ho od dětství platonicky miluje, a tajně na něj dohlíží též össenská gleewarinská bojovnice Kamëlëmöernü (Jana Stryková), jíž v minulosti pořádně zkomplikoval život.
Zobrazit více

Parametry

Žánr beletrie
Jazyk český
Autor Vilma Kadlečková
Čte Vlasák Jan