Nintendo Switch

92 %
(134 hodnocení)

Součástí balení NENÍ CZ a SK návod Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/ Součástí není redukce na EU zásuvku. Herní konzole Nintendo Switch prichází ve speciální edici inspirované hrou Animal Crossing: New Horizons. Díky kompaktním rozmerum se vám stane skvelým spolecníkem na cestách, v parku nebo v aute. Byla vytvorena temi nejkompetentnejšími, díky cemuž bude splnovat všechny Vaše hrácské požadavky. Kamkoliv pujdete, vždy si ji mužete vzít s sebou.... Celý popis

Koupit za 7 498 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Součástí balení NENÍ CZ a SK návod
Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/
Součástí není redukce na EU zásuvku.

Herní konzole Nintendo Switch prichází ve speciální edici inspirované hrou Animal Crossing: New Horizons. Díky kompaktním rozmerum se vám stane skvelým spolecníkem na cestách, v parku nebo v aute. Byla vytvorena temi nejkompetentnejšími, díky cemuž bude splnovat všechny Vaše hrácské požadavky. Kamkoliv pujdete, vždy si ji mužete vzít s sebou. Všechny své oblíbené hry budete moci hrát mnohem casteji než dosud. Jednou z hlavních predností je i její pohodlné uchopení, címž se celkový zážitek ze hry výrazne zvyšuje.

Plynulý provoz
S procesorem Tegra od spolecnosti NVIDIA mužete ocekávat spolehlivý chod, rychlé reakce i flexibilitu za všech okolností. Vnitrní pamet ciní 32 GB. S podporou speciálních GameCard si hrave poradí i s graficky nárocnejšími hrami, což mnohé z vás jiste poteší. Kompatibilní bude i s pametovými kartami microSD, microSDHC a microSDXC. Kapacitní dotykový displej dosahuje 6,2" (1280 × 720 px), což je dostatecná velikost pro pohodlné hraní i behem nekolika hodin. V provozu vydrží ohromných 9 hodin, nicméne je treba zohlednit i výber hry a její nárocnost.

Herní režimy
Nintendo Switch prináší hned nekolik zpusobu hraní her. Pri TV módu se bude hlavní dej hry odehrávat na televizní obrazovce. S Tabletop módem položíte obrazovku konzole na stul a pomocí vestavného stojanu budete hrát hry pouze pomocí Joy-Con ovladacu. Handheld mód je specifický držením celé konzole v rukou - tento mód je oblíbeným pri hraní her behem cestování nebo s kamarády venku. Pokud rádi hrajete multiplayerové hry, urcite vás poteší fakt, že konzole Vám umožní hrát hru pro dva hráce pomocí Joy-Con ovladacu.

Joy-Con ovladace
Využijte unikátní ovládání herní konzole Nintenda Switch prostrednictvím Joy-Con ovladacu. Mohou být využívany jako bežné ovládací prvky herní konzole (levý a pravý ovladac), ale také se dají použít samostatne, a to pri režimu hraní pro dva, ci samotném online multiplayeru. Ovladace disponují gyroskopem a akcelerometrem, které využijete ve vybraných herních titulech.

Multiplayer
Soucástí balení je i dvojice špickových herních ovladacu, které se nacházejí po bocních stranách tohoto zarízení. Jsou tedy vždy rychle a snadno prístupné. Pomocí dokovací stanice mužete Nintendo Switch pripojit i k televizi. Ruzné zpusoby využití herních ovladacu vás jiste poteší. At už je zapojíte do Joy-Con Grip príslušenství nebo je použijete samostatne. Nelze opomenout ani podporu bezdrátové technologie Bluetooth 4.1 ci Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac). Prostrednictvím bezdrátové technologie je možné synchronizovat mezi sebou až 8 herních konzolí Nintendo Switch soucasne. Díky tomu mužete hrát s rodinou nebo práteli stejný herní titul.

Rodicovský zámek
Pokud si chcete být naprosto jisti, že se vaše ratolesti venují jen zábave a hraní her, bez pochyb oceníte rodicovský zámek. Jeho nastavení je velmi jednoduché a zabere vám jen krátkou chvíli. Nad uživateli tedy budete mít absolutní kontrolu, pricemž vám neunikne žádný detail. Jeho nastavení dokonce mužete upravovat i prostrednictvím mobilní aplikace na vašem smartphonu.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty