Oakley Sutro

87 %
(16 hodnocení)

Model Oakley Sutro znovu definuje vzhled tradičních sportovních brýlí ale je inspirován každodenním životem městských cyklistů. Brýle s univerzálním vzhledem a technologií čoček PRIZM pro perfektní vidění. Velký čelní štít poskytuje vysokou ochranu a široký zorný úhel. Technologie čoček PRIZM revoluce v optice skel, za kterou stojí 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek. Hlavní přednosti... Celý popis

Koupit za 3 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Model Oakley Sutro znovu definuje vzhled tradičních sportovních brýlí ale je inspirován každodenním životem městských cyklistů. Brýle s univerzálním vzhledem a technologií čoček PRIZM pro perfektní vidění. Velký čelní štít poskytuje vysokou ochranu a široký zorný úhel. Technologie čoček PRIZM revoluce v optice skel, za kterou stojí 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek.

Hlavní přednosti a parametry:

- Hydrofobní povrch čoček odpuzuje vodu, déšť a pot

- Obroučky z odolného, pružného a lehkého materiálu O MATTER

- Čočky PRIZM revoluce v optice skel, za kterou stojí 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek.

- 100 % ochrana před složkami UV záření ( UVA/UVB/UVC )

- POLARIC ELLIPSOID je konstrukce, která umožňuje dokonalé periferní vidění

- Technologie HDO poskytují brýlím vyšší ostrost a citlivost obrazu, dále blokuje UV záření

Konkrétní typ čoček:

- Typ: PRIZM Road

- Propusnost: 20 %

- Vhodné do intezivního až středně intenzivního světla 

Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

- vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat

- zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět

- optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli

- zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Oakley
UV filtr ano
Výměnné zorníky ano
Materiál zorníků Čirá, Barevná
Dioptrické ne
Typ zorníku (skel) fotochromatické
Určení unisex
Sluneční ano
Samozatmavovací ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty