Pioneer VSX-534D

97 %
(3 hodnocení)

5.2k AV receiver s výkonem 5x150W, 4 HDMI vstupy (4K), DAB/DAB+, Dolby Atmos®, DTS:X®, Dolby Atmos Height Virtualizer, MCACC automatic calibration, Advanced Sound Retriever, Bluetooth a USB Pioneer VSX-534D Už vás přestal bavit plochý zvuk, kde nástroje zní spíš jako bezbarvý šum a filmové výbuchy, jako když na zem spadne plechový hrnek? Pokud ano, přejděte k AV receiveru Pioneer VSX-534D-B, který udělá z vašeho obýváku kinosál se špičkovým zvukem i kvalitním obrazem. Receiver nabízí 5.2 kanálů,... Celý popis

Koupit za 14 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

5.2k AV receiver s výkonem 5x150W, 4 HDMI vstupy (4K), DAB/DAB+, Dolby Atmos®, DTS:X®, Dolby Atmos Height Virtualizer, MCACC automatic calibration, Advanced Sound Retriever, Bluetooth a USB Pioneer VSX-534D

Už vás přestal bavit plochý zvuk, kde nástroje zní spíš jako bezbarvý šum a filmové výbuchy, jako když na zem spadne plechový hrnek? Pokud ano, přejděte k AV receiveru Pioneer VSX-534D-B, který udělá z vašeho obýváku kinosál se špičkovým zvukem i kvalitním obrazem. Receiver nabízí 5.2 kanálů, každý s výkonem 150 W. Při sestavování svoji reprosoustavy se tedy nebudete muset držet zkrátka. Potěší vás i svým uhlazeným stylovým designem v černé barvě, ale hlavně celou řadou funkcí, technologií a formátů od Dolby Atmos přes DTS:X, Ultra HD až po Bluetooth a MCACC. Je zkrátka nabitý k prasknutí.

Skvělý prostorový zvuk

Díky receiveru od Pioneer budete mít celou řadu možností. Ať už jste totiž vybaveni špičkovou reprosoustavou, nebo jen pár reproduktory, obklopí vás kvalitní 3D zvuk díky technologiím Dolby Atmos, DTS:X a Dolby Atmos Height Virtualizer. Pohlcující zvuk přicházející z různých koutů místnosti bude samozřejmostí.

Pouštějte hudbu, odkud chcete

Receiver Pioneer je vybavený i přenosovou technologií Bluetooth. Hudbu tedy můžete pouštět bezdrátově přímo ze svého mobilu, tabletu nebo počítače. Navíc si na něm pustíte i FM/AM a digitální DAB stanice. Nedostatku muziky se tedy rozhodně bát nemusíte.

NextGen video

S celkem čtyřmi HDMI vstupy, které podporují Ultra HD rozlišení, a kompatibilitou s Dolby Vision, stačí k receiveru Pioneer připojit vaši TV a například počítač a můžete si užívat nejnovější video standard. Ultra HD Upscaling převádí Full HD obsah do 4K rozlišení. Budete tedy sledovat prvotřídní obraz s dokonalým prostorovým zvukem.
Zobrazit více

Parametry

Šířka 43.5 cm
Hloubka 32.1 cm
Hmotnost 8 kg
Výška 14.8 cm
Výrobce Pioneer
Počet kanálů 5.1
Komponentní vstupy 4
Komponentní výstupy 0
HDMI vstupy 4
USB ano
Koaxiální vstupy 1
Linkové vstupy 3
Linkové výstupy 1
Optické vstupy 1
Podpora DAB+ ano
Vícekanálový ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty