Hraní ve virtuální realitě PlayStation VR2 zažívá obrovský generační skok vpřed a vy se tak můžeš vydat do světů, které jsou na pohled i na poslech k nerozeznání od toho skutečného. Čeká vás ještě intenzivnější zážitek díky revoluční technologii PlayStation.  Špičkový výkon Grafika HDR v rozlišení 4K 110° zorné pole Pokročilé renderování obrazu Připojení jediným kabelem Nová generace žánr definujících her pro virtuální realitu Technologie PlayStation VR2 Sense Sledování očí Odezva soupravy 3D zvuk... Celý popis

Koupit za 16 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hraní ve virtuální realitě PlayStation VR2 zažívá obrovský generační skok vpřed a vy se tak můžeš vydat do světů, které jsou na pohled i na poslech k nerozeznání od toho skutečného. Čeká vás ještě intenzivnější zážitek díky revoluční technologii PlayStation. 
Špičkový výkon
Grafika HDR v rozlišení 4K
110° zorné pole
Pokročilé renderování obrazu
Připojení jediným kabelem
Nová generace žánr definujících her pro virtuální realitu
Technologie PlayStation VR2 Sense
Sledování očí
Odezva soupravy
3D zvuk
Intuitivní ovládání – haptická odezva, adaptivní spouště a detekce dotyku prstu
Displej 4K HDR
Na živoucím superostrém obrazu s vysokým dynamickým rozsahem v rozlišení 4K, se kterým ve virtuální realitě nepřehlédnete jediný detail, budete moci oči nechat. Pokochejte se obrazem špičkové kvality na dvou displejích OLED s rozlišením 2 000 x 2 040, které oproti původní soupravě PlayStation VR nabízí více než čtyřnásobné rozlišení, a užijte si pohodlně plynulý obraz s obnovovací frekvencí až 120 snímků za sekundu. 
Sledování uvnitř i venku
Zažijte při hraní skutečnou volnost a využij některý z různých stylů hraní VR. Souprava PlayStation VR2 totiž sleduje vás i vaše ovladače čtyřmi kamerami vestavěnými přímo v soupravě. Ve hře se tak okamžitě projeví vaše pohyby i to, kam se díváte, aniž by byla třeba externí kamera. 
Sledování očí
 Při interakci s herním světem a ostatními hráči vás čeká emoční jízda. Kamery sledující oči rozpoznají, kdy se díváte, a sledují pohyby vašich očí a emoce, které vyjadřují – což se může projevit v samotné hře. To v kombinaci s polohou soupravy a ovladačů umožňuje, abyste se mohli plnohodnotně vyjádřit a komunikovat s ostatními při online hře pro více hráčů úžasnými novými způsoby. Funkce sledování očí taktéž sleduje váš pohled při míření nebo rozhlížení kolem a pokročilé techniky foveálního vykreslování úpravou rozlišení dále vylepšují dojem z toho, co vidíte. Předmět vašeho zájmu bude ostrý a výrazný. 
Odezva soupravy
Během zásadních momentů ve hře ucítíte jemné vibrace soupravy. Tyto vibrace generované jediným vestavěným motorkem přidávají inteligentní hmatový prvek, který při hře doplňuje ostatní smyslové prožitky. Ucítíte, když se vaší postavě v napínavých momentech zvýší tep, když vám v blízkosti hlavy proletí předmět, nebo tah vozu, ve kterém závodíte. 
Technologie Tempest 3D Audiotech
Přesně určete, odkud se ozývá zvuk, a poslouchejte pokročilé realistické zvuky, které dynamicky reagují na vaši pozici a pohyby hlavy. Pocítíte napětí, když vám někdo zašeptá do ucha, podle střelby a kroků přesně poznáte, kde jsou vaši přátelé i nepřátelé, a zažijete plíživou hrůzu z hrozby, která se k vám blíží. 
Optimalizovaná optika
Hrajte naprosto pohodlně díky širokému 110° zornému poli a lehkému, dobře vyváženému objektivu Fresnel. Seřizovací kolečko objektivu vám umožňuje přizpůsobit si vzdálenost mezi objektivy podle polohy očí, aby obraz vypadal přesně tak, jak má. 
Připojení jediným kabelem 
Začněte bez dlouhého zdržování objevovat virtuální světy díky jednoduchému připojení jediným kabelem k přednímu portu USB konzole PlayStation 5. Soupravu PlayStation VR2 nastavíte rychle a snadno – stačí jen připojit, začít hrát a bavit se. 
Herní prostor 
Připravte si svůj herní prostor, abyste si svou hru užili co možná nejvíc. V režimu Na celý pokoj si můžete užít skutečnou volnost pohybu – nebo můžete hrát v sedě či ve stoje podle toho, jak velký je váš pokoj a které styly hraní VR daná hra podporuje. Pokud chcete hrát hry a zážitky kompatibilní s režimem Na celý pokoj, je třeba volný prostor o rozměrech minimálně 2 x 2 metry. 
Obsah balení
Souprava VR
Ovladač PlayStation VR2 Sense (L)/(R) s připevněnými řemínky 
Kabel USB (k párování a nabíjení ovladačů) 
Stereofonní sluchátka
Tři páry špuntů 
Tištěné materiály
Klíčové vlastnosti
VR2 Sense s intuitivním ovládáním a grafice HDR v rozlišení 4K v nové generaci žánr definujících her. Špičkový výkon. 110° zorné pole. Pokročilé renderování obrazu. Připojení jediným kabelem. Kompatibilní s konzolí PlayStation 5. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PlayStation
Určení k herní konzoli
Zorné pole 110 °
Mikrofon ano
Akcelerometr ano