POLMO 17.51

0 %
(0 hodnocení)

POLMO 17.51 POLMO 1751 OEM čísla (originální čísla automobilky): OPEL 5852857 OPEL 5852990 OPEL 852082 OPEL 852101 OPEL 852222 OPEL 852223 OPEL 852224 OPEL 852277 OPEL 852931 OPEL 852937 OPEL 852974 OPEL 90183531 OPEL 90183543 OPEL 90215949 OPEL 90297677 OPEL 90297678 OPEL 90297679 OPEL 90297680 OPEL 90399062 OPEL 90399080 OPEL 90411801 OPEL 90442747 OPEL 90499390 OPEL 90501107 OPEL 90528867

Koupit za 795 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

POLMO 17.51
POLMO 1751
OEM čísla (originální čísla automobilky):
OPEL 5852857
OPEL 5852990
OPEL 852082
OPEL 852101
OPEL 852222
OPEL 852223
OPEL 852224
OPEL 852277
OPEL 852931
OPEL 852937
OPEL 852974
OPEL 90183531
OPEL 90183543
OPEL 90215949
OPEL 90297677
OPEL 90297678
OPEL 90297679
OPEL 90297680
OPEL 90399062
OPEL 90399080
OPEL 90411801
OPEL 90442747
OPEL 90499390
OPEL 90501107
OPEL 90528867
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Polmo CZ

Podobné produkty