proPOSTELE PUR

95 %
(314 hodnocení)

  PARAMETRY Tuhost H3 Materiál PUR T25/40 zabarvení PUR pěn se může lišit Výška matrace 10 cm Výška jádra 10cm Nosnost 150 kg Potah kvalitní prošívaný potah - deštík Uložení matrace Veškerý typ roštů nebo podložky Záruka 2 roky Anatomické zóny ne Ortopedická matrace ne     Údržba matrace Doporučujeme matraci pravidelně otáčet a převracet, alespoň jednou za 3 měsíce. Atypický rozměr ANO, matraci lze objednat Balení složené (pokud chcete matraci na volno prosíme piště do poznámek) VÍCE... Celý popis

Koupit za 5 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
PARAMETRY

Tuhost
H3

Materiál
PUR T25/40 zabarvení PUR pěn se může lišit

Výška matrace
10 cm

Výška jádra
10cm

Nosnost
150 kg

Potah
kvalitní prošívaný potah - deštík

Uložení matrace
Veškerý typ roštů nebo podložky

Záruka
2 roky

Anatomické zóny
ne

Ortopedická matrace
ne

 
 

Údržba matrace
Doporučujeme matraci pravidelně otáčet a převracet, alespoň jednou za 3 měsíce.

Atypický rozměr
ANO, matraci lze objednat

Balení
složené (pokud chcete matraci na volno prosíme piště do poznámek)

VÍCE INFORMACÍ

ZÁKLADNÍ PĚNOVÁ MATRACE PUR 10 CM

Jedna z nejprodávanějších matrací na trhu, oboustranná pěnová matrace PUR. Matrace je tvořena kvalitní polyuretanové pěny T25/40, matrace má velmi příjemnou střední tuhost H3. Pěna T25 Vám zaručí nejen delší životnost, ale také dostatečnou tuhost a nosnost. Tuto matraci lze zatížit, až do 150 kg na lůžko. Je vybavena kvalitním potahem, který má všitý zip pro snadné praní. Potah je prošitý klimatizačním rounem z dutého vlákna. Potah je dokonale hypo-alergenní což dělá tuto matraci vhodnou i pro alergiky. Potah matrace je velmi příjemný a hebký na dotek, vyniká vysokou absorbcí vlhkosti a následným uvolňováním.              Matrace má celkovou výšku 10 cm včetně potahu. Na výrobu používáme kvalitní německé pěny EuroFoam, která svou kvalitou a vlastnostmi se velmi podobá moderním studeným pěnám. Veškeré materiály matrace jsou vyráběny bez použití toxických nebo škodlivých látek, proto je matrace vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti. 

Barevné rozlišení pěn se používá pouze proto, aby se jednotlivé pěny nezaměnily ve výrobě! Barvy matrace jsou pouze orientační,  fyzicky se odstíny mohou lišit, výrobní tolerance matrace je +/- 1% u délky a šířky a +/-8% u výšky matrace.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce proPostele
Typ matrace PUR pěnové
Počet zón 1
Tvrdost matrace tuhost 3 středně tvrdá

Podobné produkty